„Aurum 1006 km lenktynių“ komandų mechanikus egzaminavo ir 27C karštis

Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos
Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos

Penktadienio vidurdienį „Aurum 1006 km lenktynėse“ dalyvaujantys mechanikai trumpam pabėgo iš komandų vadaviečių į trasos prieigas. 

Lenktynių programoje įsivyravus trumpai pertraukėlei surengtas tradicinis mechanikų 1006 metrų bėgimas, per 22 metus tapęs neatsiejama viso lenktynių festivalio dalimi. Šįsyk jis vyko plieskiant 27 laipsnių kaitrai, tačiau mechanikai juo pernelyg nesiskundė.

Mat visi gavo po dėžę „Dinami:t‘ gaiviųjų gėrimų, į valias „Aurum“ ledų, De Walt prizų, tad atsigaivinti tikrai turėjo kuo. 

1006 metrų bėgimo finišo liniją pirmas kirto „Pilėnai Racing by Perlas Go“ mechanikas Edvardas Barisas. 

Edvardas šįsyk aplenkė pernykštį analogiškos rungties nugalėtoją Augustiną Baltramiejūną iš „Circle K MilesPlus Racing Team“ ir trečiąją vietą iškovojusį „Anjesė by Finansinių sprendimų agentūra“ komandos mechaniką Tautvydą Pūkį. 

Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos
Aurum 1006 km lenktynės Palanga Mechanikų bėgimas Edvardas Barisas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,931