Rokeriai „Colours of Bubbles“ skelbia vasaros koncertų turą su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru

Manto Repečkos nuotrauka iš „Untold Story. Chapter 2“ įrašų
Manto Repečkos nuotrauka iš „Untold Story. Chapter 2“ įrašų

Praėjus ketveriems metams po kultiniu tapusio projekto „Untold Story“ koncertų, rokeriai „Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras vėl lips ant scenos kartu. Pasirodymuose muzikantai pristatys šiemet išleistą albumą ir naują programą „Untold Story: Chapter 2“. Rokas su klasikinės muzikos magija palydės šią vasarą – vieninteliuose turo koncertuose Palangoje, Vilniuje ir Šiauliuose.

„Groti su orkestru – tai visai kas kita, nei tiesiog koncertas – tai nepakartojamas jausmas, kurį stengiamės visą sugerti į save. Tai didžiulė atsakomybė ir emocija, kuri viską atperka. Mėgaujamės ir dalinamės šiuo jausmu kartu su klausytojais“, – sako „Colours of Bubbles“.

„Untold Story: Chapter 2“ – ilgai lauktas dukart metų roko grupe pripažintų šiauliečių „Colours of Bubbles“ ir Auksiniu scenos kryžiumi apdovanoto dirigento Modesto Barkausko vadovaujamo Šv. Kristoforo kamerinio orkestro bendradarbiavimo pratęsimas.

2017 metais „Colours of Bubbles“ su orkestru surengė penkių koncertų turą Lietuvos miestuose, kurio kulminacija tapo pasirodymas sausakimšoje Trakų pilyje ir pelnytas jau antrasis M.A.M.A. metų roko grupės apdovanojimas.

Vos išleidę savo naujausią studijinį darbą „9 mm“ 2019 metų lapkritį, „Colours of Bubbles“ pradėjo pasiruošimą antrajai projekto „Untold Story“ daliai. Prie jos buvo dirbama visus praėjusius metus – kuriamos orkestrinės partitūros, repetuojama su orkestru, ruošiamas koncertų scenarijus, modernūs garso ir šviesų sprendimai. 

Pasiruošimo kulminacija tapo be žiūrovų 2020 m. lapkritį Lietuvos rusų dramos teatre Vilniuje sugrotas koncertas, kuris kartu su papildomais nufilmuotais Aleksandro Špilevojaus režisuotais kinematografiškais vaizdais tapo pirmuoju grupės karjeroje muzikiniu filmu. 

Galiausiai šio koncerto be žiūrovų įrašai šiemet išleisti naujausiame „Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinio orkestro albume „Untold Story: Chapter 2“, kuris pasirodė dvigubos vinilo plokštelės, CD ir skaitmeniniu formatu. Naujausią grupės albumą išleido didžiausia šalies muzikos įrašų leidėja M.P.3.

Visgi „Colours of Bubbles“ svajonė ir svarbiausias tikslas visada buvo šis – ant scenos, grojant kartu su Šv. Kristoforo kamerinio orkestro muzikantais, ambicingą „Untold Story: Chapter 2“ programą klausytojams pristatyti visiškai gyvai, būtent taip, kaip ši muzika ir turi skambėti, sukeldama malonų šiurpulį tiek roko, tiek ir klasikinės muzikos gerbėjams.

Būsimuose „Untold Story: Chapter 2” turo koncertuose prie „Colours of Bubbles” prisijungs net tik Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, bet ir kviestiniai atlikėjai – viso koncertuose ant scenos ir šalia jos bus daugiau nei kelios dešimtys muzikantų, šviesų ir garso inžinierių.

Orkestro muzikantai smokingus žada iškeisti į odines striukes ir vieningai pašėlti su melodinga rokerių iš Šiaulių muzika. O „Colours of Bubbles“ neabejoja, kad jų roko himnai kartu su ypač profesionalaus orkestro muzikantų komanda nuskambės kaip niekad stipriai ir muzikaliai.

Pasirodymuose „Colours of Bubbles“ atliks su orkestru dainas iš trijų grupės albumų „Inspired by a True Story“, „She Is the Darkness“ ir „9 mm“, tarp jų – kūrinius „Your Ghost“, „To Jane“, „Memento“, „Too Much Is Not Enough“, ir ryškiausius hitus iš pirmųjų „Untold Story“ koncertų – „Home“, „Flags“ ir daugelį kitų.

Manto Repečkos nuotrauka iš „Untold Story. Chapter 2“ įrašų
Manto Repečkos nuotrauka iš „Untold Story. Chapter 2“ įrašų

Išankstinis bilietų pardavimas ištikimiausiems gerbėjams — prasideda šį trečiadienį, liepos 7 dieną, 10 val. dieną Bilietai.lt. Išankstinės prekybos kodą gerbėjai ras grupės „Colours of Bubbles“ „Facebook“ paskyroje trečiadienį. Viešos bilietų į turo koncertus prekybos startas — šį penktadienį liepos 9 dieną.

Manto Repečkos nuotrauka iš „Untold Story. Chapter 2“ įrašų
Manto Repečkos nuotrauka iš „Untold Story. Chapter 2“ įrašų

Vieninteliai turo „Untold Story: Chapter 2“ pasirodymai įvyks rugpjūčio 26 dieną Palangoje, Palangos koncertų salėje, rugpjūčio 27 dieną Vilniuje, Vilniaus paveikslų galerijos kieme, ir rugsėjo 4 dieną, Šiauliuose, Šiaulių kultūros centre. Albumo „Untold Story: Chapter 2“ leidybą ir būsimus koncertus remia Asociacija LATGA.

Rokeriai „Colours of Bubbles“ vasaros koncertų turas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras Palanga Palangos koncertų salė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,931