Sekmadienį Palangoje šurmuliuos dienos festivalis šeimai „Myliu Palangą - šimtmečio vasara“

Sekmadienį Palangoje šurmuliuos dienos festivalis šeimai „Myliu Palangą - šimtmečio vasara“

Šiemet Palanga mini 100 m. prijungimo prie Lietuvos jubiliejų. Šia proga Palangos miestas visą vasarą, o ypatingai – šį savaitgalį džiugins palangiškius ir miesto svečius renginių gausa.

Sekmadienį, liepos 4 d., dienos festivalis šeimai „Myliu Palangą - šimtmečio vasara“ visą dieną kvies pajusti bendrystę ir po ilgų tylos mėnesių pasilinksminti šokant jaukiausiuose koncertuose.

Renginys vyks net keliose erdvėse: Kurorto muziejaus kieme, paplūdimyje ir Birutės parko rotondoje. Programoje numatyta Palangos miesto vaikų kolektyvų pasirodymai, Mažojo Aitvaro pramogos, sportinės veiklos, pasaka su Tomu Dirgėla, aitvarų dirbtuvės bei aitvarų fiesta pajūryje, taip pat šventės svečius džiugins įvairūs koncertai.

Žaidimams ir pramogoms nurimus, kviesime tėvelius su vaikais jaukiai įsikurti ant pledukų ir mėgautis popietės koncertais: latviško kraujo turintis Voldemars Petersons džiugins akustiniu koncertu, rašytojas Tomas Dirgėla paseks nuostabią pasaką, populiarieji Velvet kvies dainuoti kartu, o Planeta Polar užbaigs Kurorto muziejaus pievos programą ispaniškais ritmais.

Planeta Polar dainuoja ispaniškai, bet atrodo ir skamba it trys fėjai, ką tik sugrįžę iš Sapnų galaktikos. Nuo tokio spalvingo kosminio kokteilio, pagardinto elektronikos prieskoniu, visai nesunku apsvaigti, o tuomet – kojos jus pakvies šokiui... Na, o dienos festivalį šeimai vainikuos Rūtos Mur koncertas Birutės parko Rotondoje su įspūdingu lazerių šou. Rūtos Mur kūryba įkvėpta 80-ųjų nostalgijos ir kosminių sintezatorių garsų, jos muzika panardina klausytoją į sapnišką atsiminimą. Jos kuriami garsiniai-iliuziniai jausmų labirintai veda per meilės, melancholijos ir širdgėlos vandenis.

Tad kviečiame visus susitikti Palangoje liepos 4 d.!

Visi renginiai nemokami.

Sekmadienį Palangoje šurmuliuos dienos festivalis šeimai „Myliu Palangą - šimtmečio vasara“, nuotrauka-1
Palanga dienos festivalis šeimai „Myliu Palangą - šimtmečio vasara“ programa
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,931