„Didysis šou burbulas“ dalyviai grįžta džiuginti gerbėjų: laukia įspūdingi susitikimai su mylimiausiais veidais

„Didysis šou burbulas“ dalyviai grįžta džiuginti gerbėjų: laukia įspūdingi susitikimai su mylimiausiais veidais

Analogų neturinti TV3 ir Go3 pavasario naujiena „Didysis šou burbulas“ ne tik suteikė galimybę scenos žmonėms ir vėl lipti ant scenos ir rodyti tai, ką sugeba geriausiai, bet ir 10 savaičių žiūrovams padovanojo neeilinę pramogą. 

Ir nors projektas baigėsi gegužės viduryje, gerbėjai dalyvių jau pasiilgo, o šie, savo ruožtu, iki šiol dažnai leidžia kartu laiką bei užtikrina žiūrovus – jie netrukus grįš.

Šįkart jų pasirodymai bus jau nebe televizijos ekranuose, o gyvai – „burbulo“ dalyviai ir jų komanda parengė įspūdingą programą kartu su šokėjų grupe, su kuria šią vasarą keliaus per Lietuvos miestus.

„Didysis šou burbulas“ dalyviai grįžta džiuginti gerbėjų: laukia įspūdingi susitikimai su mylimiausiais veidais, nuotrauka-1

„Žiūrovai netruko pamilti „Didžiojo šou burbulo“ – sekmadieniais vykusį projektą per TV3 peržiūrėjo daugiau nei 1,5 mln. žmonių, dalyvių gyvenimas Go3 sulaukė net 5 mln. peržiūrų, o naujienų portale tv3.lt už savo numylėtinius projekto gerbėjai balsavo daugiau nei milijoną kartų. Matydami, kokius stiprius jausmus žiūrovai pajautė ne tik projekto dalyviams, bet ir visam šou, privalome jį pratęsti, tik šįkart – dar arčiau žmonių. Atlikėjams, šokėjams ir jų fanams pagaliau atėjo metas susitikti – net 10 savaičių žiūrovai negalėjo atitraukti akių nuo to reginio, kurį matė TV ekranuose, o dabar šou persikels į realybę ir prie kiekvieno gerbėjo asmeniškai priartės koncertinio turo metu“, – sakė TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Pirmosios 12 datų jau aiškios – šokėjai ir dainininkai su nekantrumu ruošia programą, įspūdingiausius sceninius drabužius ir tą emociją, su kuria žiūrovus sutikdavo kiekvieną sekmadienio vakarą visą pavasarį. Pirmasis koncertas įvyks Kaune, tačiau „Didysis šou burbulas“ dalyviai savo kūriniais žada nustebinti ir kitų miestų gyventojus.

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha neslepia – jai šis projektas tapo lemtingu, o čia sutikti žmonės tokie artimi, kada Kaune gyvenanti mergina juokais netgi svarstė persikelti į Vilnių, kad galėtų matytis su projekto dalyviais dažniau. Tačiau net ir dabar, nepraeina nė savaitė, kurios metu jie nesusitiktų, o iškilus bet kokiems klausimams, ji nedelsdama kreipiasi į Ustin arba Norbertą.

„Šį projektą labai sureikšminau, nes jis pakeitė mano gyvenimą. Grįžus į įprastą rutiną, dabar viskas atrodo kitaip. Projektas buvo mano svajonės išsipildymas, nes visą gyvenimą laukiau tokio pasiūlymo, kuris būtų išskirtinis“, – sakė ji.

Gabrielė be galo džiaugiasi artėjančiais koncertais ir gerbėjams žada padovanoti nepamirštamą reginį. Turo metu ji sudainuos ir dainą, kurią atliko finale. „Nors kūrinys „Rampampam“ net nėra mano, tai tapo man savotiška etikete. Kad ir kur benueisi, visur skamba ta daina, žmonės man nuolat ją primena ir socialiniuose tinkluose. Smagu pagauti tokį hitą“, – sakė ji.

Aleksandras Ivanauskas-Fara taip pat laiką, praleistą „burbule“, mini tik geriausiu žodžiu, o čia atrasti kambariokai – Marius Jampolskis ir Radži – tapo brangiausiais draugais. „Telefonu šnekamės beveik kiekvieną dieną, o pas Marių labai dažnai apsilankau ir svečiuose“, – sakė jis.

Aleksandras atviras – „Didysis šou burbulas“ turas gerbėjams padovanos visa tai, ko reikia nepamirštamai vasarai, o taip pat žinomas dainininkas intriguoja – kas žino, gal ant scenos žiūrovai vienu metu pamatys ir visus tris kambariokus... 

Scenoje įspūdingus pasirodymus kurs visi tie, kuriuos žiūrovai pamilo labiausiai. Tai – balsingoji Mia Pilibaitytė, vestuves iškėlę Norbertas Liatkovskis ir Gabrielė Rutkauskienė-Vasha, šokėjų pora Justinas Mejeris ir Ieva Riepšaitė, šmaikštusis Justinas Lapatinskas, kambariokai Radži, Aleksandras Ivanauskas-Fara ir Marius Jampolskis bei tiesioginio eterio metu susižadėję Žygimantas Petkus ir Gabija Radžiūnaitė. 

„Didysis šou burbulas“ vasaros turas ir įspūdingiausi dalyvių pasirodymai Palangos koncertų salėje jau liepos 15 d. ir rugpjučio 3 d.!

Bilietus į „Didžiojo šou burbulas“ vasaros turą galite įsigyti čia – https://bit.ly/2SZDFrn!

Didysis šou burbulas koncertai Palanga
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,924