Nuo birželio iki rugsėjo J. Basanavičiaus gatvėje draudžiamas elektrinių paspirtukų, dviračių bei velomobilių eismas

Nuo birželio iki rugsėjo J. Basanavičiaus gatvėje draudžiamas elektrinių paspirtukų, dviračių bei velomobilių eismas

Primename, kad nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 1 d. J. Basanavičiaus gatvėje yra draudžiamas dviračių ir elektrinių transporto priemonių, kurios priskiriamos dviračiams, t. y. elektrinių dviračių, elektrinių paspirtukų, riedžių, elektrinių riedlenčių, eismas. Analogiškas ribojimas visus metus galioja ant jūros tilto bei Birutės parke. Nurodyti draudimai negalioja vedantis (varantis) dviratį.

Siekiant užtikrinti pėsčiųjų saugumą poilsiautojų labiausiai lankomoje J. Basanavičiaus gatvėje, dviračių, elektrinių paspirtukų bei velomobilių eismas trims mėnesiams uždraudžiamas jau trečią vasarą iš eilės.

Pasak policijos pareigūnų džiugu, kad dauguma vietos gyventojų dviračių eismo pakeitimus žino ir jų laikosi. O atvykusiems dviratininkams, patys pėstieji primena, kad verta nulipti.

Nuo birželio iki rugsėjo J. Basanavičiaus gatvėje draudžiamas elektrinių paspirtukų, dviračių bei velomobilių eismas, nuotrauka-1

Bendruomenės pareigūnės vykdo prevencines priemones, atkreipia dviratininkų dėmesį į draudimus, perspėja dėl administracinės atsakomybės.

Bendras rezultatas – žymiai mažiau sužalotų eismo dalyvių.

Minėtas draudimas J. Basanavičiaus gatvėje galios ne visus metus, o tik tris mėnesius – nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 1 d. Šiuo laikotarpiu ekologiškų transporto priemonių vairuotojai raginami aktyviai naudotis dviračių takais, o dviračių eismo ribojimo zonoje esančias rekreacines kurorto vietas, lankytinus objektus pasiekti naudojantis šalutinėmis gatvėmis arba nulipus nuo savo transporto priemonės be vedantis ją šalia.

Vasara Palanga J. Basanavičiaus gatvė draudžiamas eismas dviračiai elektrinės transporto priemonės
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,924