Palangiškis Kajus Loda – Lietuvos čempionas

Nuotraukoje (iš kairės i dešinę): Gustui Loda, trenerė Kristina Basova, Kajus Loda 1 vieta ir Nojus Bundulas 2 vieta

Savaitgalį Kėdainiuose įvyko dviejų dienų Lietuvos vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo virš 450 sportininkų iš 33 Lietuvos karate klubų. Sporto klubas “Okinava” delegavęs 20 dalyvių pelnė net 18 prizinių vietų ir bendroje įskaitoje iškovojo 3-ąją komandinę vietą.

Lukas Akmenskas ir Nojus Trukšanovas 3 vieta ir jų trenerė Kristina Basova

Palangiškiai iškovojo net 4 medalius

Kajus Loda (trenerė Kristina Basova) nugalėjęs 3 varžovus tapo Lietuvos čempionu! Bronzos medalius iškovojo trenerės Kristinos Basovos auklėtiniai: Nojus Bundulas, Nojus Trukšanovas ir Lukas Akmenskas.

Labai gerai pasirodė, tačiau iki medalių sėkmės pritrūko: Gustui Lodai.

Lietuvos vaikų karate čempionatas Lietuvos čempionas Sporto klubas "Okinava" Kajus Loda 1 vieta Nojus Bundulas 2 vieta trenerė Kristina Basova