Palangos SC - FK „Gintaras“ 6:1 įveikė Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkus

Šį sekmadienį kovas Lietuvos jaunučių čempionato U-13 diviziono Šiaurės-Vakarų regione tęsė Palangos SC - FK „Gintaras“ futbolo klubo sportininkai. Mažeikių stadione rungtyniavę palangiškiai vietos futbolo mokyklos komandą sutriuškino rezultatu 6:1.

Palangos SC - FK „Gintaras“ 6:1 įveikė Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkus, nuotrauka-1

Įvarčių lietus prasidėjo jau 8 minutę, kai mažeikiškių vartus pasiekė Ainoro Petkaus smūgiuotas kamuolys. Toliau estafetę iš komandos draugo perėmė Dominykas Paksas,  Ainoras Petkus, Modestas Bertašius ir Matas Navickas.

Antrojo kėlinio 61 minutę įvarčių kraitį pasididino tas pats  Modestas Bertašius.  Modestas Bertašius įvarčius pelnė 19 ir 61 minutę.

„Labai graži ir įtikinama U-13 Palangos SC - FK „Gintaras“ komandos pergalė Mažeikiuose. Tai diena kai gavosi beveik viskas ką darėme aikštelėje. Džiaugiamės ir didžiuojamės ne tiek savo rezultatais, kiek gražu žaidimu“, – sakė treneris M. Balasanovas.

Lietuvos jaunučių čempionatas U-13 divizionas Šiaurės-Vakarų regionas Palangos SC - FK „Gintaras“ Mažeikių FK „Atmosfera“ treneris Marselis Balasanovas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.