Palangos oro uostas nuo birželio mėnesio turėtų startuoti su keturiomis naujomis kryptimis

Palangos oro uostas nuo birželio mėnesio turėtų startuoti su keturiomis naujomis kryptimis

Prasidedančią kalendorinę vasarą Lietuvos oro uostai pasitinka su šiemet rekordiniu naujų krypčių skaičiumi. Pagal dabartinius oro bendrovių planus numatoma, kad nuo birželio mėnesio šalies oro uostuose bus vykdomi beveik 80 tiesioginių maršrutų – tarp jų bus beveik 50 atnaujinamų būtent birželio mėnesį.

Anot Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovo Aurimo Stikliūno, stebint intensyvėjančius vakcinavimo tempus, ryškėjantį Europos Sąjungos susitarimą dėl žaliojo paso, stiprėjantį keliautojų pasitikėjimą aviacija bei dėl to sparčiai augančią skrydžių paklausą, tikėtina, kad birželio mėnuo bus lūžio taškas, kai keleivinė aviacija pradės demonstruoti aktyvų atsigavimą.

„Keliauti tarp valstybių tampa paprasčiau, atsiveria vis daugiau šalių, o augantis žmonių susidomėjimas galimais maršrutais natūraliai didina ir skrydžių pasiūlą. Nuo birželio lėktuvai dažniau skraidys į emigrantams aktualius miestus, atostogauti besiruošiantys žmonės taip pat gali rinktis keliones iš plataus spektro alternatyvų, tačiau būtina prisiminti, kad visi būtiniausi saugumo reikalavimai lieka tokie pat aktualūs – būkime atsakingi ir saugokime savo bei aplinkinių sveikatą“, – teigia A. Stikliūnas.

Lietuvos oro uostų atstovo teigimu, Pietų Europos šalys, kurioms itin svarbu atgaivinti turizmo srautą - vis švelnina reikalavimus atvykstantiems dėl izoliacijos būtinybės arba net netaiko tokio reikalavimo visiškai. Saviizoliacijos paskiepytiems arba turintiems neigiamą COVID-19 testą netaiko tokios šalys kaip Graikija, Italija, Kipras, Ispanija, Kroatija ir sąrašas vis plečiasi.

Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas primena, kad visas esamas ir artimiausiu metu planuojamas skrydžių kryptis iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų, taip pat reikalavimus keliautojams galima rasti specialiame polapyje www.vilnius-airport.lt/kryptys

Naujos kryptys iš Palangos

Palangos oro uostas nuo birželio mėnesio turėtų startuoti su keturiomis naujomis kryptimis. Pagal dabartinius oro bendrovių planus, nuo pirmosios mėnesio dienos turėtų būti vykdomi skrydžiai į Londono Stanstedo oro uostą ir Airijos sostinę Dubliną („Ryanair“).

Į kitą Londono oro uostą – Lutoną – „Wizzair“ siūlomi skrydžiai turėtų prasidėti birželio 29 d., nuo mėnesio galo taip pat bus užtikrintas patogus susisiekimas su Norvegijos sostine Oslu.

Palangos oro uostas vasaros sezonas naujos kryptys Londonas Dublinas Oslas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,917