„Pajūrio ekspresas“ pristato naują kryptį - kvies vykti į Karklę

© Lietuvos geležinkeliai nuotr.
© Lietuvos geležinkeliai nuotr.

Vasaros sezoną Klaipėdos rajonas pasitiks su sprogdinančia naujiena. Birželio 4 d. startuos nauja „Pajūrio ekspreso“ kryptis Vilnius–Karklė. Visą vasarą savaitgaliais kursuosiantis traukinys kvies turistus atrasti Baltijos jūros perlą – Karklę.

Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras bendradarbiaudamas su „Lietuvos geležinkelių" grupės bendrove „LTG Link" kvies rinktis tvarų, saugų bei komfortišką keliavimo būdą, kai nereikia vairuoti ir gaišti laiko spūstyse. „Pajūrio ekspresas" – tai tęstinis „LTG Link" maršrutas, kuriuo iš sostinės traukiniu galima vykti į Kretingą ar Klaipėdą, o kelionę į pajūrį tęsti specialiai skirtais autobusais.

Iki šiol keleiviams buvo siūlomos dvi kryptys: Vilnius – Palanga ir Vilnius – Nida. Nuo šių metų startuoja nauja kryptis Vilnius – Karklė, kurios dėka sostinės gyventojai turės puikią galimybę apsilankyti vieninteliame žvejų kaime Lietuvoje prie Baltijos jūros, išlaikiusiame etnografinį savitumą bei istoriją ir pasimėgauti SPA po atviru dangumi.

Čia jums bus siūloma pasimėgauti įvairiomis terapinėmis veiklomis, tokiomis kaip, gintaro, šokio judesių, miško ar garso terapijos, atsipalaiduoti jogos stovyklose, dalyvauti edukacinėse programose, ekskursijose, plaukti baidarėmis Baltijos jūroje, skristi parasparniu virš Olando kepurės skardžio, jodinėti žirgais ar važinėtis dviračiais. Apgyvendinimo įstaigų spektras Karklėje išties platus, todėl nakvynę galėsite rinktis pagal savo poreikius.

Sveikatos takai – vienas iš pasiūlymų, kaip turiningai praleisti laiką Karklėje. Keturios skirtingo ilgio trasos driekiasi nuo Pajūrio regioninio parko lankytojų centro, pro Olando kepurę, Kalotės ežerą ir kitus lankytinus objektus. Einant Sveikatos takais nepasiklysti padės rodyklės, o lentelėse rasite informaciją apie nueitą atstumą bei vaizdingus palyginimus, kiek kalorijų sudeginote nuėję atitinkamą atkarpą.

Akmenuoti ir balto smėlio paplūdimiai, grynas pušų ir jūros kvapo prisotintas oras bei bangų ošimas, sveikatingumo trasos, dviračių takai, nuvingiuojantys per nuostabias pajūrio pievas ir pušynus, įstabaus grožio gamtos paminklas – Olando kepurės skardis užburia kiekvieną ir vilioja išskirtinio poilsio bei jūros terapijos išsiilgusius keliautojus.

Į „Pajūrio ekspreso" bilieto kainą įskaičiuota kelionė traukiniu bei autobusu, tad keleiviams nereikės rūpintis papildomomis išlaidomis. Šio maršruto traukiniai labai šiuolaikiški. Juose įrengtos erdvios sėdimos vietos, suteikiama galimybė pasikrauti išmaniuosius įrenginius, naudotis bevieliu internetu, veikia kondicionieriai, galima rinktis sėdimas vietas su staliukais.  Į kelionę traukiniu bus galima vykti pasiėmus dviratį ar kartu su augintiniais, vežtis didesnį bagažą. Traukinių grafikas pritaikytas savaitgalio išvykoms ar atostogoms pajūryje. Iš Vilniaus „Pajūrio ekspreso“ traukiniai išvyks kiekvieną vasaros penktadienį ir šeštadienį, o iš Karklės – sekmadienį.

„Pajūrio ekspreso" bilietais kviečiame pasirūpinti iš anksto. Juos įsigyti galima www.traukiniobilietas.lt.

„Pajūrio ekspresas“ pristato naują kryptį - kvies vykti į Karklę, nuotrauka-1
Klaipėdos r. sav. turizmo informacijos centro inf.
pajūrio ekspresas įkvėpk jūros traukinių grafikas kryptys Vilnius – Palanga Vilnius – Nida Vilnius – Karklė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,917