Palangiškių pasirodymas Lietuvos jaunučių čempionate

Nuotraukoje Gustas Petrošius ir treneris Lukas Kubilius

Gegužės 16 dieną Kėdainiuose įvyko Lietuvos kiokušin karatė jaunučių čempionatas, kuriame dalyvavo ir „Shodan“ mokyklos sportininkai iš Palangos.

Jaunučių vaikinų -65 kg svorio kategorijoje įveikęs 2 varžovus bronzos medalį iškovojo Gustas Petrošius. Gustas aštuntfinalyje įveikė Mangirdą Kudijanovą iš klubo „Taurus“, ketvirtfinalyje nugalėjo bendraklubį Aruną Songailą, pusfinalyje susitiko su Daniel Gončarov iš klubo „Ippon“, deja, teisėjų sprendimu kovą laimėjo Daniel, o Gustas iškovojo bronzos medalį. Taip pat Gustas tapo kandidatu į Lietuvos rinktinę, kuri atstovaus Lietuvą jau Lapkričio 13-14 dienomis įvyksiantį Europos čempionatą, Oredea, Rumunijoje.

Gustas Petrošius dalyvavo ir kata rungtyje, taip pat iškovojo bronzos medalį. Aštuntfinalio kovoje užtikrintai įveikė Arną Juodėną, ketvirtfinalyje nugalėjo bendraklubį Titą Špėgį, pusfinalyje teisėju sprendimu laimėjo Tautvydas Rutė.

Nedaug iki prizinės vietos pritrūko ir Enrikui Janušoniui, kuris kovojo toje pačioje kategorijoje -65 kg. Aštuntfinalio kovos metu efektingu smūgiu Enrikas pelnė tašką, tačiau teisėjai skyrė kovos pratęsimą, kurio metu stipresnis pasirodė varžovas.

Visa trenerių komanda džiaugiasi auklėtiniu pasiekimu, šiam čempionatui sportininkai nuosekliai ir intensyviai ruošėsi, sportavo 5-6 kartus per savaitę.