Lankytojams atvers legendinę vilą ant jūros kranto: ras ir išskirtinę architektūrą, ir egzotikos

Autorių nuotr.
Autorių nuotr.

Nepaprasta aura apsupta prezidentinė vila „Auska“ naujai atveria savo duris gegužės 24 d. ir kviečia svečius pasižvalgyti ne tik po atsinaujinusį viešbutį, išbandyti naujos virtuvės patiekalus, bet ir patyrinėti dar niekam nematytus vilos užkulisius.

Naujasis poilsio namų vadovas Rokas Galvonas džiaugiasi, turėdamas galimybę paryškinti kai kuriuos jau išblėsusius prabangios vilos atspalvius. Prabanga ir istorija alsuojančios pastato sienos primena apie savo garsią praeitį ir prašosi išlaikyti aukščiausią klasę ten, kur ji buvo primiršta.

„Auska“ yra vienintelis toks poilsio kompleksas Lietuvoje. Kryžiaus formos kopose pastatyta ir arčiausiai jūros esanti vila visoje šalyje net kelis dešimtmečius buvo prieinama tik aukščiausio lygio valdžios atstovams.

Tai – išskirtinio dizaino, autentišką 70-ųjų stilių ir istorinį paveldą išlaikęs objektas, kurio architektūra išsiskiria aukštomis lubomis, tiesiomis ir griežtomis linijomis bei erdvumu. Pastato apdailai buvo naudojamos aukščiausios kokybės natūralios medžiagos: marmuras, granitas, mediena. Nuošalioje, itin daug privatumo suteikiančioje, vietoje įsikūrusi „Auska“ dabar yra atvira kiekvienam, norinčiam savo akimis pamatyti to meto prabangą.

28 skirtingi ir erdvūs vilos numeriai, kurių didžiausias pliusas – patogus numerių išdėstymas – kambariai toli vieni nuo kitų, tad aplink labai ramu, privatu. Visi kambariai, net ir tos pačios kategorijos, skiriasi vienas nuo kito tiek dizaino sprendimais, tiek numerio konfigūracija, kad kiekvienas svečias pajustų vilos individualumą ir išskirtinumą. Čia puikiai jausis tiek šeimos su mažais vaikais, tiek į romantikos ištroškę mylimieji.

Mėgstantiems išbandyti netradicinius apgyvendinimo būdus vila „Auska“ kviečia į atnaujintus miško skaityklos apartamentus, esančius pušyno glūdumoje. Seniau čia buvo skaityklos, pasitarimų kambariai, kur svečiai leisdavo laisvalaikį.

Dabar šios pačios ramiausios miško vietos vėl atveria duris išskirtinių potyrių ir pojūčių ieškotojams. Čia svečiai turės galimybę per vitrininius langus mėgautis atpalaiduojančiais miško vaizdais ar net susipažinti su stirnomis bei elniais nepakilus iš lovos.

Dar viena naujovė, kurią žada „Auska“ – unikalus baseinas!

Visiems žinoma, jog viloje yra nepaprastas baseinas – nuo kitų tipinių viešbučių baseinų išskiriantis Lietuvos formos kontūrais ir jame esančiu šildomu Baltijos jūros vandeniu, ko gero, vienintelis toks Lietuvoje. Šį sezoną bus atkurta kadaise čia tvyrojusi egzotika.

Dar anuomet lankęsi garsūs vilos svečiai pasakoja apie augusias palmes, tropinių augalų kvapus ir vakarus po atviru dangumi. Šiemet vila „Auska“ savo svečius ir pakvies į tokį baseiną, koks jis privalo būti – saugus, švarus ir dvelkiantis egzotika.

Tiek aktyvaus poilsio entuziastai, tiek beieškantys ramybės čia ras kuo pasidžiaugti: lauko teniso kortai, krepšinio aikštelė, dviračių parkas ir ilgiems pasivaikščiojimams idealiai tinkantis pušynas. Po ilgos ir aktyvios dienos svečiai vakarus galės praleisti čia pat stebėdami saulėlydžius, o kūną atpalaiduoti pirtyje.

Autorių nuotr. Autorių nuotr. Autorių nuotr. Autorių nuotr. Autorių nuotr.
Vila „Auska“ Palangos miesto savivaldybė nuomininkas Rokas Galvonas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,917