Įkliuvo paspirtukus bei dviračius išsinuomodavęs ir pasisavindavęs vyras

Įkliuvo paspirtukus bei dviračius išsinuomodavęs ir pasisavindavęs vyras

Pastaruoju metu Klaipėdos mieste ir Palangoje buvo gauta pranešimų, apie asmenį, kuris išsinuomodavo įvairius daiktus – elektrinius paspirtukus, dviračius, žaidimų konsoles ir sutartu laiku minėtų daiktų savininkams negrąžindavo.

Balandžio 19 d. Klaipėdoje, Laukininkų g., vyras išsinuomojo dviratį vertą 380 eurų, balandžio 27 d. Palangos m. PK gautas uždarosios akcinės bedrovės atstovo pareiškimas, kad 2021-04-21 asmuo iš įmonės nuomos punkto Palangoje, išsinuomojo sportinį kalnų dviratį ir laiku jo negrąžino, tuokart patirta žala 262,19 eurų. Vos po kelių dienų, balandžio 29 d. gautas pranešimas, kad Laukininkų g., Klaipėdoje, vyras parai išsinuomojo du elektrinius paspirtukus „Xiaomi 365“ ir du kroviklius, tačiau laiku jų negrąžino. Žala – 698 eurų.

Gegužės 7 d. į Klaipėdos m. PK kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad 2021-04-28 Laukininkų g., Klaipėdoje, asmeniui išnuomojo 2 paspirtukus, tačiau sutartu laiku paspirtukai nebuvo grąžinti, su juos išsinuomojusiu asmeniu susisiekti nepavyko. Žala – 600 eurų.

Pareigūnai netruko įtarti jog šiuos ir kitus panašius nusikaltimus galimai galėjo įvykdyti tas pats asmuo, įtarta, jog šias nusikalstamas veikas galėjo įvykdyti 1993 m. gimęs vyras.

2021 m. gegužės 12 d. gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Taikos pr., daugiabučio kieme stovėjusio automobilio „VW Sharan“ salone, automobilio savininkas sulaikė nepažįstamą vyrą, atvykę pareigūnai 1993 m. gimusį įtariamąjį uždarė į areštinę. Netrukus paaiškėjo, jog automobilio salone sulaikytas asmuo yra pareigūnų įtariamas kaip galimai išsinuomodavęs ankščiau minėtus daiktus ir jų negrąžindavęs.

Šiuo metu vienas elektrinis paspirtukas jau rastas, jis bus pateiktas galimiems savininkams atpažinimui ir grąžintas teisėtam savininkui.

Pareigūnai neatmeta galimybės, jog minėtas asmuo galėjo išsinuomoti ir negrąžinti daiktų ir kituose miestuose.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Klaipėdos apskr. VPK inf.
Palanga elektriniai paspirtukai pavogtas paspirtukas pavogtas dviratis vagystė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,917