Festivalis „Skambiausios dainos, Tau gražuole Palanga“

Festivalis „Skambiausios dainos, Tau gražuole Palanga“

Palangai 2021-ieji metai yra ypatingi. Prieš šimtą metų, 1921-aisiais kovo 30 dieną, Palanga buvo grąžinta Lietuvai. Pažymint šį jubiliejų, Palangoje buvo sudaryta plati ir įvairi kultūrinių renginių programa. Palangos lopšelis-darželis Ąžuoliukas įsijungė į šią programą ir nutarė pasveikinti Palangą skambiomis ikimokyklinio amžiaus vaikų dainomis, pakviesdami mažuosius dainorėlius iš visos Lietuvos į respublikinį ikimokyklinio amžiaus vaikų dainų festivalį Skambiausios dainos, Tau gražuole Palanga.

Džiaugiamės, kad į kvietimą atsiliepė visos Palangos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigos, tai lopšeliai-darželiai: ŽilvinasGintarėlisPasakaNykštukasSigutė, tai pat Kretingos lopšeliai-darželiai: Ąžuoliukas, Žilvitis, Vydmantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius Pasagėlė, Šilutės lopšelis-darželis Ąžuoliukas, Nidos lopšelis-darželis Ąžuoliukas, Tauragės lopšelis-darželis Ąžuoliukas. Sulaukėme linksmų ir nuotaikingų dainų apie jūrą, Palangą, Lietuvą, lietuvių liaudies dainų, kurias atliko solistai, berniukų tercetas, ansambliai. Vaikai ne tik dainavo, bet ir išsakė gražiausius sveikinimus bei palinkėjimus Palangai. Labai gaila, kad dėl esamos pandemijos dalyviai negalėjo atvykti į Palangą, tad festivalį teko perkelti į virtualią erdvę.

Festivalis „Skambiausios dainos, Tau gražuole Palanga“, nuotrauka-1

Tikimės, kad respublikinis vaikų dainų festivalis Skambiausios dainos, Tau gražuole Palanga taps tradiciniu ir mažieji dainininkai bei jų mokytojos galės skirti ne tik savo dainas ir palinkėjimus Palangai, bet ir atvykti pasisvečiuoti, pabendrauti, pasigrožėti Palanga ir jūra.

Palangos lopšelio-darželio Ąžuoliukas meninio ugdymo mokytoja,

Nijolė Petrauskienė

Palangos lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ respublikinis ikimokyklinio amžiaus vaikų dainų festivalis „Skambiausios dainos Tau gražuole Palanga“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,917