O kas jeigu baisiausia kas galėtų mums nutikti būtų … jausmas?

O kas jeigu baisiausia kas galėtų mums nutikti būtų … jausmas?

Konferencija apie mus- tėvus, mokytojus, socialinius darbuotojus, auklėtojus, senelius…- apie mūsų kasdienybę, apie visus mūsų jausmus, nuo kurių mes bėgam - kaltę, ribotumą, pyktį, pavydą, menkavertiškumą, nemeilę, nepasitikėjimą. Kai ištinka gyvenimas ir vaikai su mumis nekalba, priešinasi, neklauso, meluoja, nesitaria, mes į tai reaguojame savo vidinių jausmų vedini, kurie mums dažnai yra nepakeliami. O ką jeigu išmoktume tuos jausmus, VISUS, prisijaukinti ir ne reaguoti į vaikų elgesį, o ramiai atsakyti? Kas jeigu jausmai yra mūsų kelrodės žvaigždės, kas jeigu nerimas byloja apie mūsų gelmę, kas jeigu baimė mus veda ten, kur mūsų vieta, kas jeigu pyktis yra draugiškas priminimas, kad mes pamiršome save mylėti? Konferencijos pašnekovai padės į kasdienines šeimos situacijas pažvelgti per mūsų jausmų prizmę ir pabandyti susidraugauti!

Konferencija skirta šeimoms, mamoms, tėčiams, vaikams, seneliams, mokytojams, socialiniams darbuotojams – visiems, kurie augina, rūpinasi, prižiūri vaikus. 

Prisijunkite prie mūsų! Konferencija vyks nuotoliniu būdu balandžio 26-29 d.d., konferencijos klausymas nemokamas, registracija čia.

O kas jeigu baisiausia kas galėtų mums nutikti būtų … jausmas?, nuotrauka-1 O kas jeigu baisiausia kas galėtų mums nutikti būtų … jausmas?, nuotrauka-2 O kas jeigu baisiausia kas galėtų mums nutikti būtų … jausmas?, nuotrauka-3 O kas jeigu baisiausia kas galėtų mums nutikti būtų … jausmas?, nuotrauka-4 O kas jeigu baisiausia kas galėtų mums nutikti būtų … jausmas?, nuotrauka-5

Renata Cikanaitė,

tėvairyšyje.lt
Konferencija šeimos mamos tėčiais vaikais seneliais mokytojais socialiniai darbuotojai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,924