Įsibėgėjant pavasariui gyventojai raginami susitvarkyti gyvenamąją aplinką

Įsibėgėjant pavasariui gyventojai raginami susitvarkyti gyvenamąją aplinką

Įsibėgėjant pavasariui ir vis labiau šylant orams, Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai miesto gyventojus ir verslininkus ragina nelikti abejingus ir susitvarkyti savo gyvenamąją ar verslo aplinką.

Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotoja Danutė Mikienė
Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotoja Danutė Mikienė

Pasak Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojos Danutės Mikienės, sveikintina, jog atšilus orams ir artėjant aktyviajam kurortiniam sezonui, gyventojai vis aktyviau ima tvarkytis lauke. „Tačiau labai kviečiame gyventojus susitvarkyti ne tik savo kiemą, bet, jei reikia, ir šalia privataus sklypo esantį valstybinės žemės plotelį – surinkti besimėtančias atliekas, pašluoti šaligatvį ir kt. Juk tvarkingame mieste visi mes jaučiamės jaukiau ir geriau“, – kalbėjo D. Mikienė.

Gražinant aplinką, palangiškiai raginami atkreipti dėmesį ne tik sklypą, bet ir į pastatų išorę bei, esant poreikiui, ją sutvarkyti, padažyti ar kitaip pagražinti.

Verslo atstovų dėmesį Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotoja atkreipia ir į iškabas bei išorines reklamas – derėtų pasirūpinti, jog šios būtų suderintos su Savivaldybe, neišblukusios, patrauklios bei atitinkančios bendrą kurorto įvaizdį. „Ypač norime atkreipti dėmesį į jau nebeaktualias, pasenusias reklamas bei iškabas – jos ne tik nebeatlieka savo tiesioginės funkcijos, bet ir vizualiai teršia kurortą. Tokių reklamų bei iškabų savininkai turėtų kuo greičiau jas pašalinti“, – pabrėžė D. Mikienė.

Taip pat kurorto gyventojai raginami gerbti kaimynus bei pašalinti iš daugiabučių namų kiemų bei kitų viešųjų vietų nebenaudojamus senus automobilius. „Gyventojai yra pilietiški – Viešosios tvarkos skyrius nuolat gauna pranešimų apie apleistus, pamirštus automobilius. Tokie automobiliai ne tik užima vietą, kurios daugiabučių namų kiemuose ir taip nėra labai daug, bet ir kelia pavojų aplinkai bei darko miesto vaizdą. Todėl raginame tokių automobilių savininkus būti supratingus bei tinkamai pasirūpinti savo nebenaudojamu turtu“, – kalbėjo D. Mikienė.

Palangos miesto savivaldybė Viešosios tvarkos skyrius vedėjo pavaduotoja Danutė Mikienė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,924