Palangiškių patogumui – Lietuvos paštas duris atvers naujose patalpose

Palangiškių patogumui – Lietuvos paštas duris atvers naujose patalpose

Balandžio 21 dieną Lietuvos paštas Palangoje duris atvers naujose, pagal modernią koncepciją įkurtose patalpose. Naujasis pašto skyrius bus įrengtas prekybos centre „Rimi“, adresu Malūno g. 10.

„Kokybiškų ir patogių paslaugų užtikrinimas klientams yra vienas iš Lietuvos pašto prioritetų. Tai reiškia ne tik modernizuojamus procesus, bet ir atnaujinamus pašto skyrius – jau kelerius metus pašto skyriai įrenginėjami pagal modernią koncepciją, keliami į gyventojams patogias vietas, kaip pavyzdžiui, prekybos centras, kur paštas visada būtų pakeliui“, – sako Lietuvos pašto tinklo vadovas Jonas Sadauskas.

Naujame pašto skyriuje bus įrengti trys klientų aptarnavimo langeliai, patogi laukimo salė, siuntų savitarnos erdvė, skyrius pritaikytas žmonėms su negalia. Siekiant užtikrinti daugiau patogumo, šis pašto skyrius dirbs valanda ilgiau: darbo dienomis 9.00 – 18.00 val., šeštadieniais 9.00 – 14.00 val. Šalia prekybos centro yra automobilių stovėjimo aikštelė, tad bus patogu atvykti ir automobiliu.

Atkreipiamas dėmesys, kad atidarant šį naują skyrių, bus apjungti iki šiol veikę pašto skyriai Vytauto g. 53 ir Klaipėdos pl. 62A. „Nuolat stebime situaciją ir siekiame užtikrinti pašto paslaugų prieinamumą ir kokybę: tai reiškia ne tik pašto skyrių atnaujinimą, bet ir paštomatų plėtrą. Būtent paštomatų populiarumas karantino metu išaugo labiausiai. Ne išimtis ir Palanga – miesto gyventojai aktyviai jais naudojasi. Atsižvelgdami į tai, rudenį vieną paštomatą perkėlėme į patogesnę vietą ir padidinome siuntimo dėžučių skaičių jame“, – sako J. Sadauskas.

Primenama, kad dėl didelio siuntų srauto, šiuo metu daugiau nei įprastai pašto siuntų, kurias reikėtų atsiimti pašto skyriuje, nukreipiamos į LP EXPRESS paštomatus, taip gyventojams suteikiant galimybę siuntą atsiimti patogiausiu metu.

Senieji pašto skyriai iki balandžio 21 d. dirbs įprastai. Svarbu – paskutinę darbo dieną, t. y. balandžio 20 d., šiuose skyriuose klientai bus aptarnaujami iki 12.00 val. Iki to laiko nespėjus atsiimti siuntų ir registruotų laiškų, juos nuo kitos dienos bus galima atsiimti naujajame pašte.

Lietuvos paštas Palanga prekybos centras „Rimi“ pašto skyriai apjungimas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,924