Sužaistos dvejos rungtynės

Puikus šeštadienis! Pavyko sužaisti dvejas rungtynes su geru varžovu. Pirmos komandos geras žaidimas, bet rezultatas neigiamas. U-13 Čempionato rungtynes Palangos SC - FK „Gintaras“ pralošė rezultatu 0-2 Gargždų „Banga“ komandai.

„Tačiau pirmą kėlinį „Gintariniai“ žaidė geriau nei varžovai, daug kontroliavo kamuolį demonstruodami gražų bei technišką futbolą, vis tik įvarčio pelnyti nepavyko.

Antrą kėlinį žaidimas išsilygino, bet mes darėme daugiau klaidų, tad varžovai turėjo daugiau progų ir jomis pasinaudojo.

Džiaugiamės, kad galimybę sužaisti rungtynes turėjo ir „Gintarinių“ B komanda, kuri laimėjo rezultatu 2-1. Dėkojam Gargždų „Bangai“ už šiltą priėmimą, o mūsų berniukams už gražų futbolą. Su nekantrumu laukiam kitų varžybų!“, – sakė treneris M. Balasanovas.

Palangos futbolas Palangos SC - FK „Gintaras“ Lietuvos jaunučiu čempionatas U-13 divizionas Šiaures-Vakaru regionas Gargždų „Banga“