Šiemet šimtmečio margučiai pabiro po visą Palangą

Šiemet šimtmečio margučiai pabiro po visą Palangą

Palangoje per kiekvienas Velykas J.Basanavičiaus gatvėje išsirikiuoja įspūdingo dydžio velykiniai margučiai. Šiemet palangiškius ir miesto svečius kviečiame apsiauti patogius batus ir atrasti šventinius šimtmečio margučius įvairiose Palangos vietose.

Palangos ir Šventosios moksleiviai dalyvavo piešinių konkurse „Mano gražiausios pasakos ir legendos apie Palangą ir jūrą“. Komisija atrinko 10 piešinių, kuriuos ant 2 metrų aukščio ir 1,4 metro skersmens margučių perpiešė palangiškis dailininkas Gintaras Lapas. Piešinių autoriai: Nikolė Jonauskaitė, Kasparas Jasas, Emilia Sebeckis, Viltė Rakauskaitė, Domantas Barkauskas, Amelija Burvytė, Vėjas Kiuberis ir  Marius Diemintas. Šimtmečio margučių ieškokite ne tik populiariose Palangos vietose, tokiose kaip Jūratės ir Kastyčio skvere, Meilės alėjoje ar šalia Palangos simbolio kurhauzo, bet ir pušynuose, jaukiuose parkeliuose ar miegamųjų kvartalų erdvėse. 

Šiemet šimtmečio margučiai pabiro po visą Palangą, nuotrauka-1

Visus margučius galite apeiti žemėlapio arba mobiliosios programėlės „Walk15” pagalba. Pasirinkę „Šimtmečio margučių Palangoje“ maršrutą, čia rasite išsamią informaciją apie kiekvieną margutį. Eikite pagal programėlėje nurodytą eiliškumą ir šalia kiekvieno margučio raskite kaspinėlį su užrašytu žodžiu. Surašę visus žodžius, perskaitysite eilėraščio ištrauką. Parašykite mums šio eilėraščio autorių ir nusifotografavę kartu su mėgstamiausiu margučiu nuotrauką atsiųskite mums (el.paštu: [email protected] arba asmenine žinute į mūsų Facebook paskyrą – www.facebook.com/palangoskjc). Laimėtoją skelbsime balandžio 11 d.

Šimtmečio margučių ieškokite nuo kovo 27 d. iki balandžio 11 d.

Tegul Šv.Velykų dvasia atgaivina, padrąsina, apdovanoja naujomis jėgomis ir idėjomis, kurios padės mums gyventi ir kurti.

Šiemet šimtmečio margučiai pabiro po visą Palangą, nuotrauka-2 Šiemet šimtmečio margučiai pabiro po visą Palangą, nuotrauka-3 Šiemet šimtmečio margučiai pabiro po visą Palangą, nuotrauka-4 Šiemet šimtmečio margučiai pabiro po visą Palangą, nuotrauka-5 Šiemet šimtmečio margučiai pabiro po visą Palangą, nuotrauka-6 Šiemet šimtmečio margučiai pabiro po visą Palangą, nuotrauka-7 Šiemet šimtmečio margučiai pabiro po visą Palangą, nuotrauka-8 Šiemet šimtmečio margučiai pabiro po visą Palangą, nuotrauka-9 Šiemet šimtmečio margučiai pabiro po visą Palangą, nuotrauka-10 Šiemet šimtmečio margučiai pabiro po visą Palangą, nuotrauka-11
Palangos kultūros ir jaunimo centro inf.
Palanga Šimtmečio margučiai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,923