Palangiškiai Nojus Trukšanovas ir Gustas Loda tapo Lietuvos čempionais

Sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai iškovojo 10 aukso, 10 sidabro ir 5 bronzos medalius Lietuvos kata vaikų U10-U14 nuotoliniame čempionate. 25 medaliai užtikrino klubui 1-ąją komandinę vietą tarp dalyvavusių 15 kiokušin karate klubų iš visos Lietuvos.

Palangiškiai Gustas Loda ir Nojus Trukšanovas pasidabino aukso medaliais. Antrąsias vietas iškovojo: Henrikas Toleikis, Kajus Žvaginis, Kajus Loda ir Nojus Bundulas. Bronzos medalį iškovojo Tauras Aidukas.

Sporto klubo „Okinava“ prezidentė ir mokytoja Diana Mačiūtė labai džiaugėsi, jog šiuo sudėtingu laikotarpiu auklėtiniai sportuoja, yra labai motyvuoti ir rodo puikius rezultatus.

Gustas Loda - 1 vieta Henrikas Toleikis - 2 vieta Kajus Loda - 2 vieta Kajus Žvaginis - 2 vieta Nojus Bundulas - 2 vieta Nojus Trukšanovas - 1 vieta Tauras Aidukas - 3 vieta