Palangos svetingumo sektorius pasirengęs vėl atsidaryti bei saugiai priimti svečius

Palangos svetingumo sektorius pasirengęs vėl atsidaryti bei saugiai priimti svečius

Palangos miesto savivaldybė kartu su kurorto Viešbučių ir restoranų asociacija ragina darbuotojus, turinčius tiesioginių kontaktų su savo klientais, reguliariai testuotis nuo COVID-19 ligos bei taip užtikrinti tiek savo pačių, tiek ir klientų saugumą. Pavyzdį apsisprendė rodyti kurorto apgyvendinimo paslaugų teikėjai – svečius priimsiančių viešbučių darbuotojai raginami testus atlikti reguliariai.  

Šiuo metu šalyje galiojantis judėjimo tarp savivaldybių ribojimas iš esmės pakoregavo apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų veiklą. Ypač tai pajuto Palangos viešbučiai. Darbo tikslais su nakvyne į kurortą atvyksta nedaug žmonių, o vietos gyventojai, natūralu, nesinaudoja apgyvendinimo paslaugomis, tad didžioji dalis viešbučių buvo priversti laikinai visiškai užverti duris.

Epidemiologinei situacijai šalyje pamažu gerėjant bei laisvėjant karantino ribojimams, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus su kurorto Viešbučių ir restoranų asociacijos prezidente Ingrida Valaitiene aptarė, kaip turi pasirengti kurorto viešbučiai, kad atvėrę duris galėtų užtikrinti ne tik savo darbuotojų, bet ir čia apsistojančių svečių saugumą.

Pasak Š. Vaitkaus, kurorto viešbučiai yra pasirengę atverti duris iš karto, kai tik atsiras galimybė laisviau keliauti šalyje. „Siekiame, kad Palanga būtų saugus kurortas, todėl esame apsisprendę saugoti ne tik savo, bet ir kitų žmonių sveikatą. Kad paslaugos būtų teikiamos tikrai saugiai, su Palangos VRA prezidente sutarėme, jog svečius priimančių apgyvendinimo įstaigų darbuotojai bus raginami reguliariai testuotis dėl COVID-19 ligos. Veiklą vykdysiantys viešbučiai tai daryti planuoja reguliariai, kas dvi savaites“, – sakė Š. Vaitkus.

I. Valaitienė pabrėžė, jog atsakingai vertinti situaciją bei grįžti po prastovų į darbus tik atlikus covido testus, raginami visi svetingumo verslo atstovai. „Tiek viešbučiai, tiek svečių namai, restoranai ir kiti – kiekvienas iš mūsų turime dėti visas pastangas, kad paslaugos kurorte būtų teikiamos saugiai, ir į Palangą atvykę svečiai žinotų, kad jų sveikata čia nuoširdžiai rūpinamasi“, – kalbėjo Palangos VRA prezidentė.

Š. Vaitkus ragina ir kitas įmones atsakingai rūpintis savo darbuotojų bei klientų saugumu. „Kviečiame pasekti apgyvendinimo paslaugas teikiančių įmonių pavyzdžiu, kad mūsų kurortas būtų saugus, ir mes visi galėtume kuo greičiau grįžti į mums įprastą gyvenimą“, – kalbėjo meras.

Palangos m. sav. inf.
Palangos miesto savivaldybė Viešbučių ir restoranų asociacija svetingumo sektorius COVID-19 nuolatinis darbuotojų testavimas klientų saugumas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,924