Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Palangoje

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Palangoje

Palangoje tradiciškai Kovo 11-osios minėjimo renginiuose pasirodymus rengia jaunieji palangiškiai. Tad šiemet Palangoje gyvenančių jaunuolių bei vaikų klausiame: „Kas Tau yra laisvė?“. Atsakymai įvairūs. Vieni muzikos kalba, kiti braukdami teptuką ar užsiimdami kita įdomia veikla pasakoja, ką jiems reiškia gyventi laisvoje Lietuvoje.

Jau kovo 1 d. Nepriklausomybės aikštėje įžiebiama paroda – instaliacija „Laisvės šviesa: Palangos jaunimo pulsas“. Čia susipažinsite su šiandieninio Palangos jaunimo pulsu – ką jie veikia, galvoja ir jaučia. Visi projekto dalyviai gimė nepriklausomoje Lietuvoje, jau po 1990 metų kovo 11 dienos. Jie kuria ir kurs ateities Lietuvą. Simboliškai ir vieningai visi kartu laiko trispalvę – mūsų valstybę savo rankose. Kovo 11-ą dieną jų mintis apie laisvę galėsite ne tik perskaityti, bet ir išgirsti.

Šventinę dieną kviesime į nuotolinį Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos auklėtinių koncertą „Dainos Lietuvai". Skambės užsienio ir lietuvių autorių kūriniai, kuriuos atliks akordeono, saksofono, fleitos bei chorinio dainavimo klasių mokiniai. Renginys bus rodomas Palangos kultūros ir jaunimo centro Facebook paskyroje (https://www.facebook.com/Palangoskjc). Koncertą pradedame 11 valandą.

Palangos kultūros ir jaunimo centras bendradarbiaudamas su verslo ir lyderystės akademija „In corpore“ 2020 m. rudenį kvietė jaunimą kalbinti senjorus apie jiems įsimintiniausias ir vertingiausias vietas Palangoje. Susitikimai ir diskusijos vyko kurhauze. Senjorų pasakojimus jaunieji projekto dalyviai aprašė bei įamžino, kaip šios vietos atrodo šiandien. Jaunimo iniciatyvų projektas „Kartų dialogas: išgirsk, pamatyk, atrask“ pakvies į fotografijų parodą, kuri bus eksponuojama Grafų Tiškevičių alėjoje kovo 11 dieną. O Šventosios naująją aikštę Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną papuoš moksleivių piešiniai apie laisvą Lietuvą. Konkursą „Laisva Lietuva“ laimėję jaunieji menininkai savo darbus eksponuos naujosios aikštės pastato languose. Šventinę dieną aikštėje skambės dainos skirtos Lietuvai.

Švęskime laisvę kartu!

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Palangoje, nuotrauka-1 Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Palangoje, nuotrauka-2
Palangos kultūros ir jaunimo centro inf.
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Palanga instaliacija „Laisvės šviesa: Palangos jaunimo pulsas“ Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla koncertas Dainos Lietuvai Palangos kultūros ir jaunimo centras
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,933