Per pratęsimą įspūdingai atsitiesę „Kuršiai“ parklupdė „Vytį“

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

Dramatišką pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo Palangos „Kuršiai“ (14-11).

Vytauto Buzo auklėtiniai namuose per pratęsimą 93:92 (27:22, 23:20, 9:16, 20:21, 14:13) palaužė Šakių „Vyčio“ (18-5) krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 30 sekundžių 3 taškais pirmavo svečiai (79:76), kitoje atakoje pražanga sustabdytas Laurynas Mikalauskas pataikė tik vieną baudą (77:79), antrąją prametė, šeimininkai atkovojo kamuolį puolime ir Mantvydo Staniulio dvitaškis pasiuntė ekipas į pratęsimą (79:79).

Pratęsimą uraganiškai pradėję šakiečiai likus 2 minutėms susikrovė 7 taškų pranašumą (89:82). Vis dėlto V. Buzo auklėtiniai baltos vėliavos kelti neketino, atsakė įspūdinga atkarpa 11:1 ir likus 12 sekundžių po Mantvydo Žukausko baudų metimų pirmavo 93:90.

Netrukus taktine pražanga sustabdytas Šarūnas Vingelis realizavo abi baudas (92:93), kitoje pusėje Roberto Keliačiaus ranka sudrebėjo abu kartus ir likus 3 sekundėms „Vytis“ turėjo šansą išplėšti pergalę, tačiau Mindaugo Stašio metimas iš vidurio aikštės tikslo nepasiekė.

Naudingiausiai Palangos klubo gretose rungtyniavo M. Staniulis, kuris per 30 minučių pelnė 13 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo bei perėmė po 5 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

„Vyčio“ nuo nesėkmės neišgelbėjo įspūdingas Darjušo Lavrinovičiaus pasirodymas. 41-erių veteranas per 30 minučių surinko 22 taškus (4/5 dvit., 2/5 trit., 8/9 baud.), atkovojo 10 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 32 naudingumo balus.

„Kuršiai“: Taurantas Tamošiūnas 21 (4/7 trit.), Laurynas Mikalauskas 17 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Mantvydas Staniulis (9 rez. perd., 5 atk. kam., 5 per. kam.) ir Robertas Keliačius (8 atk. kam.) po 13, Mantvydas Žukauskas 12 (8 atk. kam.).

„Vytis“: Darjušas Lavrinovičius 22 (10 atk. kam.), Šarūnas Vingelis 21, Paulius Beliavičius 18 (5 kl.), Aurelijus Pukelis 8 (9 atk. kam.).