„Omniva LT“ perspėja: pastebėtas sukčiavimas prisidengiant bendrovės vardu

„Omniva LT“ perspėja: pastebėtas sukčiavimas prisidengiant bendrovės vardu

Didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje valdanti „Omniva LT“ informuoja šalies gyventojus ir klientus apie užfiksuotą bandymą sukčiauti, prisidengiant bendrovės vardu. Įmonė sulaukė pranešimo apie finansinio sukčiavimo atvejį, kai internetiniai sukčiai, naudodamiesi OMNIVA bendrovės vardu, bandė išvilioti mokėjimo kortelių duomenis.

Sukčiai apsimetė skelbimų portale parduodamos prekės pirkėjais ir paprašė pardavėjo atsiųsti prekę paštomatu. Jie išsiuntė pardavėjui nuorodą į netikrą tinklalapį, su forma, kurioje prašoma užpildyti kreditinės kortelės duomenis.

„Omniva LT“ informuoja, kad neteikia tarpusavio atsiskaitymo paslaugų. Prašome būti atidiems, patariame neatidarinėti siunčiamų nuorodų ir jokiu būdu neįvesti savo mokėjimo kortelės duomenų įtartinuose tinklalapiuose.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad „Omniva LT“ turi du oficialius tinklapius: 

www.omniva.lt 

ir savitarnos portalą

https://mano.omniva.lt/.

Kaip atskirti, ar tinklalapis oficialius ir saugus? Atsidarius tinklalapį visuomet pažiūrėkite į svetainės pavadinimą paieškos eilutėje. Jei paieškos eilutėje matote ne www.omniva.lt  ar www.mano.omniva.lt/  interneto adresus, o tik dalį jų, ar kitokią, panašią žodžių kombinaciją – tinklalapis netikras.

Siuntų bendrovė skatina būti ypač atsargiais tvarkant savo asmens duomenis. Čia galite rasti informaciją, kaip įprastai vyksta siuntimas registruojant per OMNIVA e. savitarną.

Įmonės atstovai kreipėsi į Nacionalinio kibernetinio saugumo centrą – netikra nuoroda, tikimasi, artimiausiu laiku bus pašalinta. Analogiški atvejai jau pastebėti ir Latvijoje.

Pastebėjus sukčių veiklas OMNIVA vardu, prašome nedelsiant pranešti klientų aptarnavimo skyriui el. paštu [email protected] , taip pat pranešti Lietuvos policijai tel. 112.

OMNIVA sukčiai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,932