L. Mikalausko vedami „Kuršiai“ triumfavo prieš „Perlą“

Tryliktąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Palangos „Kuršiai“ (13-11).

Vytauto Buzo auklėtiniai namuose 82:71 (20:17, 20:15, 19:19, 23:20) nugalėjo Vilkaviškio „Perlo“ (11-13) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrojo kėlinio viduryje spurtavo 11:3 ir po Chase'o Harlerio dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą (32:22).

Prieš ilgąją pertrauką svečiai buvo sumažinę skirtumą iki 5 taškų (32:37), tačiau pailsėję palangiškiai trečiojo ketvirčio pradžioje surengė atkarpą 7:0 ir po Lauryno Mikalausko dvitaškio susikrovė rekordinę, 15 taškų persvarą (47:32).

Paskutinio rungtynių kėlinio pradžioje „Perlui“ pavyko aptirpdyti deficitą ir po Edgaro Stanionio dvitaškio skirtumas sumažėjo iki 6 taškų (53:59), tačiau vedami 8 taškus per 4 minutes pelniusio L. Mikalausko „Kuršiai“ atstatė saugų pranašumą (69:57) ir šventė pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo L. Mikalauskas, kuris per 31 minutę surinko 23 taškus (11/18 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 10 bei prarado 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

„Kuršiai“: Laurynas Mikalauskas 23 (11/18 dvit., 10 atk. kam.), Chase'as Harleris 16, Taurantas Tamošiūnas 14 (4/5 trit.), Mantvydas Staniulis 13 (10 rez. perd.).

„Perlas“: Martynas Linkevičius 19 (11 atk. kam.), Edgaras Stanionis 17 (1/7 trit.), Povilas Gaidys 13 (8 atk. kam.).