Tritaškiais apšaudyti „Kuršiai“ nerado kelio į pergalę

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

Dar vieną pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-6).

Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidę Povilo Šakinio auklėtiniai 80:67 (8:16, 23:17, 24:21, 25:13) pranoko Palangos „Kuršius“ (11-9) ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus (57:57), tačiau Justas Nausėdas realizavo baudas, Aurimas Kieža pelnė taškus iš po krepšio, Rokas Stankevičius bei Žygimantas Šimonis atseikėjo po tritaškį, o „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 18:5 bei susikrovė dviženklę persvarą – 75:62.

Paskutinę vinį įkalė Ž. Šimonis, kuris likus kiek mažiau nei 2 minutėms atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir svečių persvara nebekėlė jokių klausimų – 80:64. R. Stankevičiaus ir Ž. Šimonio duetas vien per ketvirtąjį kėlinį pataikė 5 tritaškius.

Iš viso „Sūduva-Mantinga“ realizavo 13 tritaškių iš 29 (44 proc.), kuomet „Kuršiai“ – 4 iš 21 (19 proc.).

Geriausias karjeros rungtynes NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse sužaidęs Ž. Šimonis surinko 25 taškus (1/2 dvit., 7/9 trit., 2/3 baud.), 8 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus, 1 klaidą ir 31 naudingumo balą.

Gynėjas pagerino asmeninius rezultatyvumo, pataikytų tritaškių ir naudingumo balų rekordus.

Tuo metu R. Stankevičius pridėjo 16 taškų (2/2 dvit., 4/5 trit.), 3 rezultatyvius perdavimus, 2 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 bloką, 3 klaidas bei 19 naudingumo balų.

Trečiojo kėlinio pradžioje vyriausiasis „Kuršių“ treneris Vytautas Buzas gavo antrąją techninę pražangą ir buvo išvarytas iš aikštelės.

„Kuršiai“: Chase‘as Harleris 20 (7/10 dvit., 2/5 trit.), Laurynas Mikalauskas 12 (5/8 dvit., 8 atk. kam.), Robertas Keliačius 11 (5/6 dvit.).

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 25 (7/9 trit., 8 atk. kam., 31 naud. bal.), Rokas Stankevičius 16 (4/5 trit.), Aurimas Kieža 10 (5/8 dvit.).