Paskutinių sekundžių trileryje „Palangos Kuršiai“ pralaimėjo „Gargždų“ ekipai

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

Dramatišką pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse šventė „Gargždų“ (15-6) ekipa.

Manto Ruikio metimas pačioje rungtynių pabaigoje lėmė, jog „Gargždai“ namuose 72:71 (17:16, 19:16, 17:19, 19:20) parklupdė Palangos „Kuršius“ (8-8).

Likus 4 sekundėms Deividas Anužis išmetė kamuolį iš už galinės linijos M. Ruikiui, kuris atšokęs nuo Tauranto Tamošiūno atliko sudėtingą metimą, tačiau šis skrodė tinklelį ir taip padovanojo pergalę gargždiškiams.

Palangos ekipa buvo per plauką nuo įspūdingo sugrįžimo. Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms D. Anužis atliko sėkmingą reidą krepšio ir padidino šeimininkų persvarą iki 8 taškų – 68:60.

Vis dėlto Ginas Mulevičius smeigė du tritaškius paeiliui, dar vieną tolimą metimą pridėjo Chase‘as Harleras, Laurynas Mikalauskas realizavo dvitaškį, o „Kuršiai“ spurtavo 11:0 ir prieš prasidedant paskutinei minutei išsiveržė į priekį – 71:68.

D. Anužis atliko dar vieną sėkmingą reidą į baudos aikštelę, o po šio epizodo nė viena komanda taškų nebepelnė, išskyrus pergalingą M. Ruikio šūvį.

Būtent M. Ruikis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jis per 31 minutę surinko 15 taškų (7/11 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 2 klaidas ir 11 naudingumo balų.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 15 (7/11 dvit.), Deividas Anužis (3/7 dvit.) ir Modestas Kumpys (4/6 dvit., 1/6 trit.) po 12, Rimantas Daunys 11 (3/6 trit.).

„Kuršiai“: Chase‘as Harleras 14 (3/6 trit.), Ginas Mulevičius (3/4 trit.) ir Laurynas Mikalauskas (6/8 dvit.) po 12.