Karjeros mačą sužaidęs Ernestas Jaškus atvedė „Kuršius“ į pergalę

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO savaitės rungtynėse iškovojo Palangos „Kuršiai“ (8-7), kurie namuose 92:69 (32:20, 22:12, 16:23, 22:14) sutriuškino Molėtų „Ežerūną-Atletą“ (6-13).

Palangiškiai nuo pat pradžių šovė į priekį ir po pirmojo kėlinio turėjo 12 taškų persvarą (32:20), o per antrąjį kėlinį pranašumą padidino iki 22 taškų.

Nugalėtų komandoje naudingiausiai žaidė Ernestas Jaškus. 20-metis 190 cm ūgio gynėjas per 31 minutę pelnė 21 tašką (2/4 dvit., 5/6 trit., 2/3 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir surinko 26 naudingumo balus.

21 taškas, 26 naudingumo balai, 7 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai – naujieji krepšininko rekordai NKL – VIKINGLOTTO.

„Kuršiai“ pataikė 52 proc. tritaškių (11/21), kai Molėtų klubas – 7 iš 21 (33 proc.).

Molėtų ekipa kamuolį prarado 24 kamuolius, o „Kuršiai“ suklydo 19 kartų.

„Kuršiai“: Ernestas Jaškus 21 (5/6 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Ginas Mulevičius 14 (5/6 dvit.), Mantvydas Žukauskas 11 (5 rez. perd.), Mantvydas Staniulis ir Taurantas Tamošiūnas po 10, Laurynas Lučinskas 9.

„Ežerūnas-Atletas“: Modestas Žaunieriūnas 16, Evaldas Džiaugys 15, Ignas Juškevičius 12 (4/5 dvit., 4/4 baudų), Laurynas Samėnas 11, Airidas Giedraitis 8.