Gyventojų mobilumas gerokai sumažėjęs

KAVPK nuotr.
KAVPK nuotr.

Judėjimą tarp savivaldybių kontroliuojantys Klaipėdos apskrities pareigūnai pastebi, kad gyventojų mobilumas gerokai sumažėjęs

Kontroliuojant gyventojų judėjimą tarp savivaldybių sausio mėnesį policija daugiau rengia netikėtų patikrinimų – pasirinktu laiku, iš anksto neskelbiamose vietose. Pareigūnai pastebi, kad gyventojų mobilumas yra gerokai sumažėjęs – apgręžti tenka mažiau automobilių nei gruodžio pabaigoje. Per šią savaitę, sausio 4 – 7 dienomis, visoje Klaipėdos apskrityje patikrinta buvo 6324 automobilių, tęsti kelionės neleista 26 iš jų. Per patikrinimus pareigūnai užfiksavo 75 įvairaus pobūdžio pažeidimus. Automobilius stabdyti ir tikrinti pareigūnai gali bet kurioje vietoje, ne tik postuose. Ar laikomasi karantino reikalavimų, tikrinama ir vandenyje – Jūrų uosto policijos grupės pareigūnai sausio 5-osios popietę Klaipėdos jūrų uosto akvatorijoje patikrino apie 20 laivelių. Dėl karantino reikalavimų pažeidimų (pagal LR ANK 45 str. 4d.) buvo pradėtos 7 administracinės teisenos – laivuose buvo iš kitų savivaldybių atvykusių žmonių, arba vienu laivu plaukė asmenys iš kelių šeimų ūkių.

Iš viso už karantino reikalavimų pažeidimus (pagal ANK 45 str. 4 d.) Klaipėdos mieste per minimą laikotarpį surašyti 32 protokolai: už judėjimo ribojimo pažeidimus – 19, ne vieno šeimos ūkio pažeidimą – 13. Tarp nubaustų asmenų yra 16 stintas žvejojusių žvejų.

Policijos pareigūnai primena, kad savaitgaliais karantino reikalavimų laikymosi kontrolė bus stiprinama ir ragina paisyti galiojančių taisyklių tiek sausumoje, tiek vandenyje – jei visi paisysime nurodymų, į įprastą gyvenimo ritmą grįšime greičiau.

Klaipėdos apskr. VPK
judėjimo ribojimai policija
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,939