Naujam turizmo sezonui – interaktyvios priemonės Kretingoje

Naujam turizmo sezonui – interaktyvios priemonės Kretingoje

Kretingos centre, šalia rajono Turizmo informacijos centro, įrengtas ir naujo turizmo sezono jau laukia interaktyvus informacinis stendas. Tai viena iš Kretingos rajono savivaldybės kuriamų turizmo infrastruktūros priemonių, kuriomis rajonas rengiasi pasitikti 2021 metų keliautojus po Lietuvą.

„Infoterminale keliautojai ir gyventojai gali rasti naudingos informacijos apie įdomiausius turistinius maršrutus, lankytinus objektus, kitas aktyvaus laisvalaikio bei poilsio vietas Kretingos rajone“, – sako Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Girdvainė.

Interaktyviame lauko stende taip pat yra integruota fotografavimo kamera bei garso kolonėlės. Terminalas ateityje gali būti naudojamas ir įrengiant nemokamo belaidžio interneto (WiFi) viešąją zoną.

Šiuo metu naujasis infoterminalas veikia bandomuoju režimu, informacija pateikiama lietuvių kalba, ji dar pildoma ir ruošiama anglų kalbos versija.

Šis interaktyvus stendas įrengtas Kretingos rajono savivaldybės administracijai kartu su partneriais iš Lenkijos, Vokietijos ir Švedijos įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos finansuojamą projektą „Baltijos paveldo maršrutai. Paveldo turizmo infrastruktūros plėtra Pietų Baltijos teritorijoje“.

Projektas apima paveldo turizmo maršrutų formavimą, jų publikavimą ir pritaikymą išmaniosioms aplikacijoms, dalyvavimą turizmo parodose ir mugėse, bendradarbiavimo turizmo srityje plėtrą tarp šalių partnerių bei kitas veiklas.

Kretingos rajono savivaldybės inf.
Kretinga Turizmo informacijos centras interaktyvus informacinis stendas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,939