„Regitros“ paslaugų teikimas nuo gruodžio 16 d.

„Regitros“ paslaugų teikimas nuo gruodžio 16 d.

Remiantis šiuo metu naujausiu Vyriausybės nutarimo projektu, nuo gruodžio 16 d., trečiadienio, pasikeitus karantino sąlygoms „Regitra“ paslaugas teiks kaip ir iki šiol. Klientai kviečiami naudotis elektroninėmis paslaugomis, o jei tokios galimybės nėra, prieš atvykstant į padalinį užsiregistruoti iš anksto. Teorijos ir praktikos egzaminai taip pat bus vykdomi ir toliau.

Gyventojai kviečiami naudotis elektroninėmis paslaugomis

Šiuo laikotarpiu gyventojai kviečiami aktyviai naudotis elektroninėmis paslaugomis. Nuotoliniu būdu galima pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, užregistruoti prieš tai Lietuvoje eksploatuotą transporto priemonę ar pranešti apie jos pardavimą. Taip pat užsisakyti naujus numerio ženklus, registracijos liudijimą vietoj prarasto, išregistruoti utilizuotą transporto priemonę ir kt.

Siekiant valdyti klientų srautus padaliniuose, visi elektroniniai užsakymai pristatomi tik per kurjerį arba į artimiausią paštomatą.

Jei paslaugos atlikti internetu nėra galimybės, dėl vizito reikia užsiregistruoti iš anksto

Tais atvejais, kai paslaugos atlikti internetu nėra galimybės, klientai dėl vizito padalinyje kviečiami užsiregistruoti iš anksto. Rezervuoti aptarnavimo laiką galima tiesiog internetu.

Padaliniuose ir toliau bus laikomasi visų saugumo reikalavimų: klientų aptarnavimo erdvėse ribojami klientų srautai, reguliariai vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos bei dažnai liečiami paviršiai, egzaminų automobiliuose įrengtos specialios pertvaros. Įmonės darbuotojai taip pat laikosi griežtų saugumo reikalavimų.

Klientų prašoma būti sąmoningais ir atvykus į padalinį: dezinfekuoti rankas, viso vizito metu dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo, už paslaugas rekomenduojama atsiskaityti banko mokėjimo kortele.

Teorijos ir praktikos egzaminai – vyks

Teorijos ir praktikos egzaminai ir toliau vyks laikantis saugumo reikalavimų. Egzaminų automobiliuose įrengtos specialios pertvaros, atskiriančios klientą nuo egzaminuotojo. Taip pat automobiliai ir teorijos egzaminų klasės yra reguliariai vėdinami bei dezinfekuojami.

Primename, jog šiuo metu nėra taikoma taisyklė, kuomet apie nedalyvavimą egzamine būtina pranešti likus 24 val. iki jo pradžios. Tad būsimi vairuotojai, kurie pajuto kokius nors ligos simptomus, kviečiami bet kuriuo metu atšaukti registraciją į egzaminą.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad būsimiems vairuotojams, kuriems teigiamas teorijos egzamino rezultatas baigė arba baigs galioti ekstremalios situacijos metu, galiojimo terminas pratęsiamas visos ekstremalios situacijos paskelbimo laikotarpiu ir dar 6 mėnesiams po jo pabaigos.

Atsižvelgiant į susidariusią situaciją, gyventojai kviečiami sekti informaciją „Regitros“ interneto svetainėje ir socialiniuose tinkluose.

VRM inf.
Regitra paslaugų teikimas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,939