Lai prasideda Pasakų Kalėdos Palangoje!

Lai prasideda Pasakų Kalėdos Palangoje!

Šiemet Palangos ir Šventosios eglių įžiebimo šventę kviečiame žiūrėti kompiuterio ar telefono ekrane.

Gruodžio 4 dieną 18 val. suburkime visą šeimą namuose. Išsivirkime arbatos su cinamonu ar marcipanais, gal net meduolių išsikepkim – lai visi namai prisipildo kalėdinių kvapų. Papuoškime savo balkonus ar langus šventinėmis girliandomis. Susiraskime nykštuko kepurę ar briedžio ragus. Patogiai įsitaisykime ant mylimos sofutės ir stebėkime tiesioginę Palangos ir Šventosios eglių įžiebimo šventės transliaciją per Palangos kultūros ir jaunimo centro (www.facebook.com/Palangoskjc), Palangos miesto savivaldybės(www.facebook.com/palanga.lt) Facebook puslapius arba „Lrytas”(www.lrytas.lt) portale.

Tradiciškai miesto egles įžiebs miesto šeimininkas Palangos meras Šarūnas Vaitkus kartu su Kalėdų Seneliu. Ar šiemet meras susitars su Kalėdų Seneliu kaip džiugins vaikus laikantis visų saugumo reikalavimų? Užduotis nelengva. Bet du geri derybininkai tikrai ką nors sugalvos.

Šventinio renginio metu žiūrovus užburs vaizdo projekcijos ir visiems gerai žinomos, bet niekuomet nesusibostančios H.K. Anderseno pasakos „Sniego karalienė“ herojai. Tai pasaka apie amžinus dalykus – grožį ir meilę, kuriuos prieš gražiausias metų šventes pravartu prisiminti ir mažiems, ir dideliems. Skambės įvairių vaikams skirtų miuziklų ištraukos, o akį džiugins įspūdingos vaizdo projekcijos. Muzikinę pasaką kūrė menininkų komanda: režisierė Rūta Bunikytė, muzikos autorius Kristijonas Lučinskas, vaizdo projekcijų autorė Vesta Obolevičiūtė, pasaką seks Karolis Makauskas. Pagrindinių herojų partijas įdainavo operos solistai Rosana Štemanetian, Tadas Jakas, Beata Ignatavičiūtė.

Įžiebimo transliacijos metu prie eglių joks renginys nenumatomas. Tad, kad netektų nusivilti, kviečiame įžiebimo dieną prie eglučių nesibūriuoti. O jau įžiebta žaliaskare pasidžiaugti kitomis dienomis (geriausia darbo dienomis, kai mieste mažiau žmonių).

https://www.facebook.com/events/148703066942193

Lai prasideda Pasakų Kalėdos Palangoje!, nuotrauka-1 Lai prasideda Pasakų Kalėdos Palangoje!, nuotrauka-2 Lai prasideda Pasakų Kalėdos Palangoje!, nuotrauka-3 Lai prasideda Pasakų Kalėdos Palangoje!, nuotrauka-4 Lai prasideda Pasakų Kalėdos Palangoje!, nuotrauka-5 Lai prasideda Pasakų Kalėdos Palangoje!, nuotrauka-6
Palanga Šventoji eglių įžiebimo šventė transliacija internetu
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,93