„Barbora Express“ plečia asortimentą: Palangos gyventojai galės rinktis ir iš 10 tūkst. skirtingų prekių

„Barbora Express“ plečia asortimentą: Palangos gyventojai galės rinktis ir iš 10 tūkst. skirtingų prekių

Pavasarį mažesnių miestų ir miestelių gyventojams pristatyta apsipirkimo internetu paslauga „Barbora Express“ smarkiai plečia asortimentą. Nuo šiol, užsisakant maisto ir kitų kasdienio vartojimo produktų internetu, bus galima rinktis prekių iš kelis kartus didesnio asortimento. Kai kuriuose miestuose asortimentą sudarys net iki 10 000 skirtingų prekių. Asortimento plėtrą paskatino ir augantis regionų gyventojų poreikis internete rasti daugiau mėgstamų produktų, ir noras visais kasdieniais produktais apsirūpinti saugiai.

Karantino metu plėtrą į regionus įgyvendinusi elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ visose Lietuvos apskrityse esančiuose miestuose ir miesteliuose pristatė naują apsipirkimo būdą – užsisakyti prekes internetu, o pirkinių krepšelį atsiimti „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelėse, esančiose parduotuvėse „Maxima“. Iš viso Lietuvoje veikia 39 „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelės 36-iuose miestuose ir miesteliuose. Plėtrą paspartino regionuose išaugęs poreikis apsipirkti neišeinant iš namų ir su kuo mažiau kontaktų. 

Nors po karantino dalis gyventojų grįžo į fizines parduotuves, nemažai jų ir toliau apsipirkimą vykdė elektroninėje erdvėje. Šiuo metu vėl stebimas greitas užsakymų per „Barbora Express“ augimas: spalio mėnesį užsakymų skaičius jau yra dukart didesnis nei buvo birželį, atšaukus karantiną. Staigus užsakymų augimas siejamas ir su sparčiai šalyje plintančiu COVID-19 – vis daugiau gyventojų ieško būdų kasdieniais produktais apsirūpinti saugiai.

„Matydami, augantį užsakymų per „Barbora Express“ skaičių ir suprasdami gyventojų poreikį saugiai įsigyti ne tik būtiniausių, bet ir jų pamėgtų maisto ir kasdienio vartojimo produktų, asortimentą nusprendėme gerokai išplėsti visoje Lietuvoje. Asortimente atsirado ne tik didesnė įvairovė skirtingų konkretaus produkto prekės ženklų, bet ir naujų produktų. Tikimės, kad dar didesnės galimybės regionų gyventojams apsipirkti saugiai, prisidės mažinant COVID-19 plitimą, kuris ypač spartus ne tik didžiuosiuose, bet ir kai kuriuose mažesniuose miesteliuose“, - apie asortimento plėtrą kalba elektroninės maisto ir kasdienių prekių parduotuvės „Barbora“ direktorius Andrius Mikalauskas.

Priklausomai nuo miesto, kuriame atliekamas „Barbora Express“ užsakymas, prekių pasirinkimas paauga 3-8 kartus. Daugelyje miestų ir miestelių asortimentas perkops 5 tūkst. vnt. skirtingų prekių, o, pvz., Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje ir Kėdainiuose asortimentą sudarys apie 10 tūkts. skirtingų prekių. Iki šiol per „Barbora Express“ buvo galima užsakyti būtiniausių prekių, kurių skaičius asortimente siekė apie 1,5 tūkst. vnt.

Pasak A. Mikalausko, mažesniųjų miestų gyventojai jau susiformavo įprotį pirkti internetu. Jei pirmaisiais mėnesiais jie pirkdavo rečiau, tačiau formuodavo didesnius krepšelius, dabar „Barbora Express“ tapo įprastu kasdienio apsipirkimo būdu. Prie to prisidėjo ir sumažintas minimalus krepšelio dydis, kuris siekia 9,99 Eur. Tai leidžia gyventojams naudotis paslauga ir norint įsigyti tik būtiniausių greito vartojimo produktų, kaip pienas, duona ir pan.

Kartu primenama, kad pateikti užsakymą per „Barbora Express“ galima ir iš kito miesto.

„Daugelis turime mažesniuose miesteliuose gyvenančių vyresnių artimųjų, kuriems apsipirkimas internetu gali būti tam tikras iššūkis. Todėl raginame padėti savo artimiesiems – užsakyti maisto ir kitas kasdienes prekes į konkretų „Barbora Express“ prekių atsiėmimo punktą galima iš bet kurios Lietuvos vietos. Užsakius pirkinių kitame mieste gyvenantiems savo tėvams ar seneliams, tereikės jiems pranešti, kokiu metu jie galės prekes atsiimti „Maxima“ parduotuvėje esančioje pirkinių atsiėmimo stotelėje“, - pasirūpinti savo artimaisiais ragina „Barboros“ vadovas A. Mikalauskas.

Barbora Express asortimentas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 1,016