Projektas „Duok ranką, mielas drauge“

Projektas „Duok ranką, mielas drauge“

Jau trečius metus iš eilės mūsų mokyklos specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai dalyvauja projekte „Duok ranką, mielas drauge“  kartu su Senosios gimnazijos mokiniais. Šie metai buvo ypatingai smagūs ir įdomūs.  Vaikai susitiko su Renaldu Seibučiu bei Palangos krepšinio klubo „Kuršiai“ žaidėjais, su kuriais kartu vykdė smagias užduotis. 

Palangos sporto centro direktoriaus pavaduotojas Saulius Simė supažindino mokinius su sporto centro patalpomis ir užsiėmimų galimybėmis. Gimnazistai suteikė mūsų mokiniams galimybę išbandyti jėgas su treniruokliais. Stadione sporto meistras Mantas Semčenko papasakojo vaikams apie lengvąją atletiką ir pakvietė pasivaržyti kartu gimnazistus bei mūsų mokinukus.  

Laimėjo – DRAUGYSTĖ!  Renginį vainikavo apsilankę Palangos policijos darbuotojai. Jie kalbėjo apie eismo dviračiais, paspirtukais saugumą, išdalino atšvaitus, palinkėjo geros kloties.

Projektas „Duok ranką, mielas drauge“, nuotrauka-1 Projektas „Duok ranką, mielas drauge“, nuotrauka-2 Projektas „Duok ranką, mielas drauge“, nuotrauka-3 Projektas „Duok ranką, mielas drauge“, nuotrauka-4 Projektas „Duok ranką, mielas drauge“, nuotrauka-5 Projektas „Duok ranką, mielas drauge“, nuotrauka-6 Projektas „Duok ranką, mielas drauge“, nuotrauka-7 Projektas „Duok ranką, mielas drauge“, nuotrauka-8 Projektas „Duok ranką, mielas drauge“, nuotrauka-9 Projektas „Duok ranką, mielas drauge“, nuotrauka-10
Exchange Rates
USD 0,957