Klaipėdos „Regitra” išsikrausto į naują vietą

Klaipėdos „Regitra” išsikrausto į naują vietą

„Regitros“ Klaipėdos filialas persikelia į naujas patalpas ir jau nuo spalio 13 d. 13 val. klientai laukiami nauju adresu – Šiaurės pr. 25. Būtent nuo šios datos čia bus teikiamos visos paslaugos, kurios buvo pristatytos šiandien vykusiame pastato atidaryme.

„Regitros“ Klaipėdos filiale yra egzaminuojami būsimi vairuotojai, išduodami vairuotojo pažymėjimai ir registruojamos transporto priemonės. Dėl persikėlimo darbų spalio 10 d. senajame pastate paslaugos nebebus teikiamos, todėl klientai šią dieną kviečiami naudotis elektroninėmis paslaugomis arba kreiptis į kitą artimiausią padalinį dėl vizito užsiregistravus iš anksto.

Anot Klaipėdos filialo direktoriaus Vainiaus Butino, nuo šiol klaipėdiečiams bus galima pasiūlyti patogesnes „Regitros“ paslaugas: „Anksčiau turėjome du atskirtus pastatus, tad paslaugų teikimas buvo išskaidytas į atskiras erdves, todėl neretai pasitaikydavo įvairių nesusipratimų. Džiaugiamės, kad dabar viskas bus vienoje vietoje ir klientams bus gerokai patogiau.“

Pastatas yra dviejų aukštų. Pirmasis skirtas transporto priemonių registracijai, o antrasis – vairuotojų egzaminavimui ir vairuotojo pažymėjimų išdavimui. Nuo šiol transporto priemonių sutikrinimas vyks viduje, o ne lauke kaip anksčiau. Taip pat naujos patalpos yra visiškai pritaikytos asmenims su negalia. Klaipėdos filialo teritorijoje įrengtos ir erdvios automobilių stovėjimo aikštelės, o egzaminavimui skirta aikštelė yra visiškai šalia ir jos nebereikės nuomotis.

„Klientus pasitiksime su dar daugiau naujovių. Štai būsimų vairuotojų laukia naujo standarto teorijos egzamino klasė. Joje egzaminuojamieji sėdės ne eilėmis, o puslankiu. Egzamino laikymo vietose įrengtos vaizdo stebėjimo kameros ir specialios spintelės asmeninių daiktų saugojimui, jog egzamino metu netrukdytų jokie pašaliniai daiktai“, – sakė „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis.

Naujo Klaipėdos filialo atidaryme dalyvavęs Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis pasidžiaugė,  kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė skiria ypač dideles investicijas kokybiškam klientų aptarnavimui: „Labai smagu, kad ir Vyriausybė, ir pati „Regitra“ deda visas pastangas, kad gyventojams būtų suteiktos aukščiausio lygio paslaugos. Iš tiesų, šios įmonės veikla yra itin svarbi, kadangi didžioji Lietuvos gyventojų dalis vienaip ar kitaip su ja susiduria. Pradedant nuo tapimo vairuotoju iki įsigyto ir čia įregistruoto automobilio.“

Regitra „Regitros“ Klaipėdos filialas klientai naujose patalpos
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,922