R. Keliačiaus vedami „Palangos Kuršiai“ draugiškame mače palaužė „Neptūną-Akvaservį“

K. Bakūno nuotr.

Pasiruošimą sezonui tęsiantis „Palangos Kuršiai“ draugiškose rungtynėse namuose 59:53 (21:9, 15:20, 13:13, 10:11) palaužė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservio“ komandos pasipriešinimą, kuriai tai buvo paskutinis draugiškas mačas pasiruošimo etape.

Rungtynes agresyviau pradėjo „Kuršiai“, kurie įsiveržė į priekį 7 taškais. Antroje kėlinio dalyje klaipėdiečiams dažniau klystant, „Kuršiai“ dar labiau padidino savo pranašumą (21:9).

Antrąjį ketvirtį po Justo Maceikio dviejų tritaškių „Neptūnas-Akvaservis“ spurtavo 10-2 (19:23). Antroje dalyje vyko atkakli kova, bet sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę „Kuršiai“ pirmavo 36:29.

Po ilgosios pertraukos komandoms sunkiai sekėsi rasti kelių link varžovų krepšio. Nerezultatyviame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko pakeisti skirtumo švieslentėje ir šeimininkai pirmavo 49:42.

Ketvirtajame kėlinyje „Kuršiai“ buvo įgiję 12 taškų persvara, tačiau likus žaisti minutę „Neptūnas-Akvaservis“ priartėjo iki 4 taškų. Klaipėdiečiai bandė spausti varžovus, bet turėjo pripažinti varžovų pranašumą (53:59).

„Kuršiai“: Robertas Keliačius 21, Mantvydas Žukauskas 11, Justas Sakalauskas 10.

„Neptūnas-Akvaservis“: Justas Maceikis 11 (3/3 trit.), Gediminas Leščiauskas 10, Dovydas Romančenko 9.