Nemokamos projekto "Kompleksinės paslaugos šeimai organizavimas ir teikimas Palangos miesto savivaldybėje" veiklos spalio mėnesį

Nemokamos projekto "Kompleksinės paslaugos šeimai organizavimas ir teikimas Palangos miesto savivaldybėje" veiklos spalio mėnesį

Individualios psichologo konsultacijos vyksta Jūratės g. 42 (II aukštas), Palanga. Registracija tel. nr. 864598955 arba 869491354.

Mediacijos paslaugos. Mediacija – tai konfidencialaus pobūdžio konfliktų sprendimo procesas (konfliktuojančių pusių sutaikymas turto dalybų, vaiko ugdymo/išlaikymo, skyrybų ir kt. klausimais), kuriame mediatorius padeda konfliktuojančioms šalims pasiekti priimtiniausią konflikto sprendimą. Registracija tel. nr. 867453558, Jūratės g. 42 (II aukštas), Palanga. Mediatorė – Kristina Martinkienė.

Mankštos mamoms su mažyliais –  tai sąmoningos tėvystės mokymai ugdant sveiką gyvenseną sporto pagalba. Užsiėmimai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais 10:30-11:30 val. Jūratės g. 42 (II aukštas), Palanga. Būtina registracija tel. nr. 869491354.

Dailės terapija suaugusiems. Nuo spalio 13 d. (antradieniais) 15:00-18:00 val.  Šie užsiėmimai skirti geriau pažinti save, stiprinti savo asmenines savybes ir gebėjimus, užmegzti glaudesnius ir nuoširdesnius santykius su savimi ir kitais, atrasti ir pašalinti kliūtis, neleidžiančias visapusiškiau realizuoti savo galimybių gyvenime. Užsiėmimus veda psichologė Vytautė Kuktienė. Prieš dalyvaujant užsiėmimuose būtinas individualus susitikimas su psichologe tiklsų nustatymui. Būtina registracija tel. nr. 869491354, Jūratės g. 42 (II aukštas), Palanga.

Dailės terapijos grupė suaugusiems.Nuo spalio 14 d. 15:00-18:00 val. (10 užsiėmimų kiekvieną trečiadienį). Dailės tarapija-  tai raktas į jūsų vidinį pasaulį, padedantis suprasti savo emocijas, jausmus, besikartojančias reakcijas įvairiausiose gyvenimo situacijose. Savęs gilesnis pažinimas prašosi laiko sau, dėmesio ir įsisąmoninimo. Dailės terapijos užsiėmimuose kūrybiniais metodais mokomasi reikšti mintis, jausmus ir patyrimus piešiant, tapant, lipdant ar naudojant kitas meninės raiškos priemones, kurių pagalba siekiama giliau pažinti save, užgydyti emocinių traumų pasekmes, tobulėti ir judėti link jums patiems priimtinesnio gyvenimo būdo. Mūsų pasąmonė tai sakralinė vieta, kurioje galima atrasti atsakymus į pačius svarbiausius gyvenimo klausimus bei pasisemti jėgų pokyčiams judant gyvenimo keliu į priekį. Dailės terapijos užsiėmimai vyksta uždaroje grupėje (6-8 žmonės). Procesui vadovauja B. Narmontienė, psichologė, dailės terapijos specialistė, padėsianti jums įsijungti į kūrybinį procesą bei jį panaudoti ugdant save ir sprendžiant psichologines problemas. Svarbu, jog grupę lankyti visi dalyviai pradėtų bei baigtų kartu. Prieš prasidedant grupei būtinas individualus susitikimas su psichologe. Registracija: tel. Nr. 869491354. Užsiėmimai vyks: Bendruomeniniai šeimos namai Jūratės g. 42 (II aukštas), Palanga.

Užsiėmimai mergaitėms "GALIMYBIŲ SKRYNELĖ"! Kviečiame 7-12 metų mergaites į įdomius užsiėmimus pirmadieniais

14:00-17:00 val. į bendruomeninius šeimos namus, Jūratės g. 42 (II aukštas), Palanga. Registracija tel. 8 694 91354

Muzikiniai užsiėmimai tėvams su mažyliais. Laukiami tėvai su mažyliais nuo 4 mėn. Iki 3 metų. Užsiėmimai vyksta trečiadieniais  10:00-11:00 val. ir 11:00-12:00 val.  Būtina registracija tel. nr. 869491354, Jūratės g. 42 (II aukštas), Palanga.

Tėvystės įgūdžių paskaitos tėvams. Lektorė – edukologė Indrė Gaudiešiutė. Registracija tel. nr. 869491354, Jūratės g. 42 (II aukštas), Palanga (galima registruotis į visus arba konkrečius užsiėmimus):

8 d. 17.30-20:00 val. Pozityvus bendravimas šeimoje. Kas padeda išgirsti kitą, kaip išsaugoti gerą nuotaiką šeimoje, šeimos ir kitų įsipareigojimų derinimas, aprasti ir dažniausiai girdėti bendravimo įgūdžiai.

15 d.  17.30-20:00 val. Vaikų emociniai poreikiai. Dažniausiai su vaiku nepavyksta susikalbėti tada, kai nėra patenkintas koks nors jo poreikis. Beje, kuo mažesnis vaikas, tuo labiau jis reikalauja.

20 d. 18.00-20:30 val. Paauglystė – gera žinia tėvams. Susitikimo metu pažvelgsite į paauglystę kiek kitaip, iš pozityviosios pusės

22 d. 17.30-20:00 val. Patyčios tarp vaikų ir paauglių. Tai rimta ar išaugama? Kaip reaguoti, jei tyčiojasi iš mano vaiko kiti vaikai, suaugusieji? Kaip reaguoti, elgtis, jei tyčiojasi mano vaikas? Kaip padėti vaikui išgyventi patyčias? Ar galima jas sustabdyti? Bus apžvelgtos patyčių situacijos, dažniausiai pasitaikančias schemas. Žinodami daugiau, ramiau jausimės, drąsiau siūlysime pagalbą savo vaikams, mokyklos bendruomenei.

29 d. 17.30-20:00 val. Ramūs tėvai, ramūs vaikai. Streso valdymas. Seminarus, praktinius užsiėmimus apie streso valdymą lektorė veda jau ne pirmi metai. Iki šiol dalyviai buvo mokytojai, medikai, policijos pareigūnai, bet stresą išgyvename ir būdami tėvais. Ir čia taip pat reikia "šalto proto" ir empatijos. Užsiėmimas daugiau praktiškas. Bus dalinamasi lengviausiai valdomas būdais suvaldyti stresą, nerimą. Šias žinias puikiai pritaikysite ne tik bendraudami su vaikais.

Asmeninio asistento paslauga – namų ir viešojoje aplinkoje (palydint ir komunikuojant) individualiai asmeniui teikiama pagalba, padedanti įgalinti asmenį būti savarankišku ir užtikrinanti svarbiausias asmens gyvybines veiklos funkcijas (asmens higiena, mityba, judėjimas / mobilumas, socialiniai santykiai ir aplinka). Teisę į asmeninio asistento paslaugas turi asmenys nuo 16 metų ir iki šiuo metu galiojančio pensinio amžius, kuriems Neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka nustatytas neįgalumo lygis arba darbingumo lygis dėl negalios, kuri visiškai arba vidutiniškai apriboja jų veiklą, dalyvumą (orientuotis, judėti, dirbti bei savarankiškai tvarkyti asmeninį ir socialinį gyvenimą), ir kuriems reikalinga kitų asmenų pagalba. Prioritetas gauti asmeninio asistento paslaugas teikiamas asmenims, kurie: lanko ugdymo įstaigą; dirba arba ieško darbo; siekia gyventi savarankiškai (išėjusiems iš stacionarios globos įstaigų); laukia eilėje gauti socialines paslaugas įstaigoje (iš jų prioritetą teikiant laukiantiems eilėje gauti stacionarios socialinės globos paslaugas).

Prašymus galima teikti Palangos miesto savivaldybės Socialinės rūpybos skyriui, Vytauto g. 112, Palanga, 117 kab.

Daugiau informacijos tel. (8 460) 48732 arba el. paštu [email protected] arba

Bendruomeniniai šeimos namai, adresu Jūratės g. 42, II aukštas, Palanga, tel. 8 694 91354, el. p. [email protected] .

Nemokamai projektas Kompleksinės paslaugos šeimai organizavimas ir teikimas Palangos miesto savivaldybėje veiklos spalio mėnesis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,922