Palangoje nukabinta instaliacija - pulsuojanti vėliava iš juostelių su šūkiu „Išsirink ką myli“

Palangoje nukabinta instaliacija - pulsuojanti vėliava iš juostelių su šūkiu „Išsirink ką myli“

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio proga Palangos kultūros ir jaunimo centras (PKJC) papuošė Palangą instaliacija - pulsuojančia vėliava iš juostelių su šūkiu „Išsirink ką myli“.

Originali idėja buvo įtraukta į Lietuvos rekordų knygą kaip ilgiausia iš juostelių vėliava, kurios ilgis - 206,6 m., plotis - 3 m. Plazdančių geltonos, žalios ir raudonos spalvų 15 tūkstančių juostelių kompoziciją kūrė Palangos bendruomenė.

Net 6 mėnesius (buvo numatyta 1 mėnuo) pulsuojanti trispalvė džiugino palangiškius ir kurorto svečius. Bendruomenės surišta rekordinė vėliava atlaikė ir vėtras ir lietų. Tačiau viskas turi pradžią ir pabaigą. Šiandien, rugsėjo 22 dieną vėliavą nukabinome ir išvežėme į perdirbimo įmonę, o Palangos kultūros ir jaunimo centro komanda pasiruošusi naujiems sumanymams ir kūrybiniams iššūkiams.

Palangoje nukabinta instaliacija - pulsuojanti vėliava iš juostelių su šūkiu „Išsirink ką myli“, nuotrauka-1 Palangoje nukabinta instaliacija - pulsuojanti vėliava iš juostelių su šūkiu „Išsirink ką myli“, nuotrauka-2 Palangoje nukabinta instaliacija - pulsuojanti vėliava iš juostelių su šūkiu „Išsirink ką myli“, nuotrauka-3
Palanga Palangos kultūros ir jaunimo centras (PKJC) Pulsuojanti instaliacija Išsirink ką myli vėliava iš juostelių
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,939