Festivalis „Sportas visiems“ rugsėjo 18-20 dienomis jau 28 kartą visus kviečia į Palangą!

Festivalis „Sportas visiems“ rugsėjo 18-20 dienomis jau 28 kartą visus kviečia į Palangą!

„Keiskime savo įpročius, mokykimės laisvalaikį leisti aktyviai kartu su savo vaikais, rodydami jiems tinkamą pavyzdį. Leiskime kuo daugiau laiko lauke ir skleiskime pozityvumą. Kviečiame visus į Palangą - sveikatingumo ir sporto šventę visiems“, - kviečia asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Algis Bronislavas Vasiliauskas.

Nors tradiciškai festivalis vykdavo paskutinį gegužės savaitgalį, šiais metais COVID-19 pandemija pakoregavo planus, ir festivalis buvo perkeltas į rudenį, rugsėjo 18-20 d. Nepaisant to, Palangoje organizuojamas festivalis šiemet tikisi sulaukti jau įprastai didelio dalyvių skaičiaus. Šventę rengianti Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ kurorto gyventojams ir svečiams per tris dienas siūlo daugiau kaip 70 fizinio aktyvumo veiklų.

Rugsėjo 19 dieną 10.30 val. Prasidės festivalio dalyvių eitynės nuo Jūratės ir Kastyčio skvero iki Palangos miesto stadiono, kur 11 val. vyks sporto ir aktyvaus laisvalaikio festivalis „Sportas visiems“ atidarymo ceremonija.

Visą savaitgalį Palangos mieste vyks daugiau nei 70 sporto renginių ir fizinio aktyvumo užsiėmimų! Miesto stadione, sporto komplekse, J. Basanavičiaus gatvėje, Jūratės ir Kastyčio skvere, Birutės parke, paplūdimyje, kitose miesto vietose vyks krepšinio, tinklinio, paplūdimio tinklinio, kvadrato, futbolo, neįgaliųjų orientavimosi varžybos, linijinių ir sportinių šokių, gimnastikos pasirodymai ir užsiėmimai, įvairios mankštos, bėgimas, joga, šiaurietiško ėjimo veiklos ir kt.

Festivalis „Sportas visiems“ rugsėjo 18-20 dienomis jau 28 kartą visus kviečia į Palangą!, nuotrauka-1 Festivalis „Sportas visiems“ rugsėjo 18-20 dienomis jau 28 kartą visus kviečia į Palangą!, nuotrauka-2

Detali renginio programa: www.sportasvisiems.lt

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Palanga sveikatingumo ir sporto šventė Sportas visiems
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,928