Festivalis "Sportas visiems" šiemet Palangoje vyks rugsėjo 18-20 d.

Festivalis "Sportas visiems" šiemet Palangoje vyks rugsėjo 18-20 d., Aurimas

Sportininkų eitynėmis nuo Jūratės ir Kastyčio skvero iki Palangos miesto stadiono rugsėjo 19 d. popietę prasidės sporto ir aktyvaus laisvalaikio festivalis „Sportas visiems“.

Nors tradiciškai, festivalis vykdavo paskutinį gegužės savaitgalį, šiais metais COVID-19 pandemija pakoregavo planus ir festivalis buvo perkeltas į rudenį, rugsėjo 18-20 d. Nepaisant to, Palangoje organizuojamas festivalis šiemet tikisi sulaukti apie 5-6 tūkst. dalyvių. Šventę rengianti Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ kurorto gyventojams ir svečiams per tris dienas siūlo daugiau kaip 70 fizinio aktyvumo veiklų.

Miesto stadione, sporto komplekse, J. Basanavičiaus gatvėje, Jūratės ir Kastyčio skvere, Birutės parke, paplūdimyje, kitose miesto vietose vyks krepšinio, tinklinio, paplūdimio tinklinio, kvadrato, futbolo, neįgaliųjų orientavimosi varžybos, linijinių ir sportinių šokių, gimnastikos pasirodymai ir užsiėmimai, įvairios mankštos, bėgimas, joga, šiaurietiško ėjimo veiklos ir kt.

Renginio programa 

Festivalis "Sportas visiems" šiemet Palangoje vyks rugsėjo 18-20 d., nuotrauka-1 Festivalis "Sportas visiems" šiemet Palangoje vyks rugsėjo 18-20 d., nuotrauka-2

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis

PROGRAMA "Sportas visiems 2020" Palanga PROGRAMA "Sportas visiems 2020"
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.