Jaunimo savaitė Palangoje 2020 Rugpjūčio 8-14 d.

Jaunimo savaitė Palangoje 2020 Rugpjūčio 8-14 d., Aurimas

Rugpjūčio 12 d. Lietuvoje ir pasaulyje švenčiama Tarptautinė jaunimo diena, skirta atkreipti dėmesį į jaunų, 14-29 metų amžiaus, žmonių poreikius, skatinti kartu spręsti jaunimui kylančias problemas ir siekti  jaunų žmonių įsitraukimo į visuomeninę veiklą. Šia proga Palangoje visą savaitę organizuojami įvairūs renginiai ir iniciatyvos: nuo patirtinio žygio miškais ir pajūriu iki seminarų apie socialinius tinklus ir darbą Palangoje, bei atviros diskusijos su meru „Ar Palanga draugiška jaunimui?“.  

Jaunimo savaitė Palangoje 2020 pasitinka su šūkiu „Ką tu?“ ir atsakymu į klausimą „Ką jauni žmonės veikia Palangoje?“. Palangos savivaldybės gyventojai ir svečiai kviečiami įsitraukti ir dalyvauti specialiuose jaunimo savaitės renginiuose bei išbandyti ką nors naujo, kas jau vyksta Palangoje, pavyzdžiui, nueiti į nemokamą lauko treniruotę, filmo vakarą, koncertą, aplankyti tapybos ar fotografijų parodą, sudalyvauti festivalyje ir kt.

Jaunimo savaitės Palangoje organizatoriai kviečia:

Rugpjūčio 8-9 d. (šeštadienį ir sekmadienį)

10.00-18.00 val. atviros jaunimo erdvės „Be stogo“ veiklos keliasi į Šventąją ir vyks sveikatingumo ir meno festivalyje „1000 saulių“. Jaunimo erdvėje bus galima pasidaryti sapnų gaudyklę, išbandyti lauko ir stalo žaidimus, pasikalbėti apie jogą, meditaciją ir naujas patirtis ar tiesiog atsipalaiduoti ir pabūti gamtoje.

Rugpjūčio 10 d. (pirmadienį)

19.30 val. prasidės patirtinis žygis „tylom basom“, bus einama Palangos miškais ir pajūriu. Žygio pradžia - Kurhauzas (Grafų Tiškevičių al. 1). Registracija ir speciali apranga nebūtina, tačiau svarbu nusiteikti naujiems potyriams ir pasiruošti ilgam pasivaikščiojimui (apie 10 km).

Rugpjūčio 11 d. (antradienį)

12.00-16.00 val. „Ką galima veikti Palangoje?“ Organizuojami seminarai ir užsiėmimai apie savanorišką veiklą, dalyvavimą projektuose, įsidarbinimą, nuotolinį mokymąsi, socialinius tinklus ir tai, kas aktualu jaunimui (Palangos kultūros ir jaunimo centre, Grafų Tiškevičių al. 1).

Rugpjūčio 12 d. (trečiadienį)

11.00-14.00 val. vyks šventinis jaunimo dienos piknikas ir pietūs su meru - renkamės iškylauti pievelėje prie Savivaldybės (Vytauto g. 112).

12.00 val. bus pristatomas Jaunimo užimtumo ir savanorystės centro projektas bei vyks atvira diskusija „Ar Palanga draugiška jaunimui?“. Diskusijoje dalyvaus Palangos jaunimo reikalų tarybos nariai bei svečiai iš Jaunimo reikalų departamento prie SADM.

Rugpjūčio 13 d. (ketvirtadienį)

13.00 val. laukia orientacinės varžybos „Kur einam?“ Tikros paieškos, naujai atrasti keliai ir įvairūs prizai! Starto vietą sužinos užsiregistravę el. p. [email protected] arba Facebook žinute, nurodant dalyvio/-ių vardą, pavardę ir amžių (galima registruotis po vieną arba komandomis iki 5 asmenų).

Rugpjūčio 14 d. (penktadienį)

14.00 val. vyks susitikimas ir atviri pokalbiai su „3O - Out Of Office“ įkūrėjais ir nariais. Išskirtinė proga sužinoti kaip idėja tampa realybe bei pasikalbėti apie galimybes dirbti nuotoliniu būdu Palangoje (registracija susitikimui el. p. [email protected] arba Facebook žinute, nurodant vardą, pavardę ir amžių).

Jaunimo savaitė Palangoje 2020 Rugpjūčio 8-14 d., nuotrauka-1

Informacija apie kitus renginius ir naujienos: Jaunimo savaitė Palangoje 2020

Jaunimo savaitę organizuoja Palangos kultūros ir jaunimo centro atvira jaunimo erdvė „Be Stogo“, Palangos jaunimo reikalų taryba ir Palangos miesto savivaldybė.

Jaunimo savaitė Palangoje 2020 Jaunimo savaitė Palangoje
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.