Jūros ir žvejų šventės metu atidaroma Šventosios miesto centrinė aikštė

Jūros ir žvejų šventės metu atidaroma Šventosios miesto centrinė aikštė

Palangos kultūros ir jaunimo centras rugpjūčio 1–2 dienomis kviečia į dvi dienas truksiančią Jūros ir žvejų šventę Šventojoje. Norime pasidžiaugti, jog šventės metu įvyks iškilminga miesto centrinės aikštės atidarymo ceremonija, kurią vainikuos šventinis koncertas. Rugpjūčio 1 dieną, 19 val. aikštėje žiūrovus džiugins dainininkai Iglė ir Tadas Juodsnukis, džiazo ir folkloro atlikėja Rasa Serra, šokių studija „Palangos Vėtrungė“ ir liaudiškų šokių ansamblis „Bočiai“. 

Šventinė mugė, edukaciniai užsiėmimai, naujos tradicijos ir kitos pramogos

Jūros gatve nusidrieks daugiau nei 150 dalyvių mugė, kuri apsilankiusiems siūlys tautodailės dirbinių, maisto, ir be abejonės žuvies. Mugės dalyviai atvyks iš visų Lietuvos kampelių ir kaimyninės Latvijos. Jūros ir žvejų dienos šventėje ypač laukiamos šeimos, nes edukaciniai užsiėmimai bus skirti įvairaus amžiaus žmonėms. Tradiciškai, prie Šventosios upės vyks "Vikingų" laivų varžybos. Sudarytos komandos Šventosios upe turės įveikti pusės kilometro ilgio trasą — nuo "Beždžionių" tilto iki "Energetiko" tiltelio. Pasak organizatorių, varžybose svarbiausia ne irkluotojų fizinė jėga, o darniai dirbanti komanda. Varžybų dalyviai išbandys savo jėgas ir varžysis dėl Mero taurės. 

Palangos kultūros ir jaunimo centras nori kurti naują tradiciją, ir lankytojams suteikti galimybę susipažinti su lietuviška menine dokumentika. Sekmadienį, Jūros ir žvejų šventę užbaigsime pakviesdami į vakaro seansą – dokumentinio kino „Vėjų žemė“ (2015) peržiūrą. Filmo trukmė – 51 minutė.

Šventės programa sudaryta atsižvelgiant į SAM rekomendacijas ir numatomus žmonių susibūrimo ribojimus, todėl esant būtinybei organizatoriai pasilieka teisę keisti renginių programą. 

Jūros ir žvejų šventės metu atidaroma Šventosios miesto centrinė aikštė, nuotrauka-1
Palangos kultūros ir jaunimo centro inf.
Jūros ir žvejų šventė Šventoji Šventosios miesto centrinė aikštė atidarymas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 1,042