Palanga kviečia amerikietiškos technikos gerbėjus – savaitgalį praturtins „American Spirit“ sąskrydis

Palanga kviečia amerikietiškos technikos gerbėjus – savaitgalį praturtins „American Spirit“ sąskrydis

Kaip ir kasmet šių metų liepos 31 d. – rugpjūčio 1 d. Palangoje itin laukiami amerikietiškų automobilių gerbėjai – pajūryje vyks jau 13-asis Tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis „American Spirit 2020“.

Jau tapo tradicija amerikietiškos technikos gerbėjams kasmet susirinkti Palangoje. Žiemos stadione (Vytauto g. 16) susirinkę sąskrydžio dalyviai ne tik bendraus, varžysis tarpusavyje, bet ir dovanos gražų reginį žiūrovams. O pasigrožėti išties yra kuo – kasmet į Palangą suvažiuoja gražiausi ir įdomiausi amerikietiški automobiliai bei motociklai. Tad nenuostabu, kad išskirtinė technika traukia ne tik vyrų, bet ir dailiosios lyties atstovių žvilgsnius. Tikra švente „American Spirit“ sąskrydis tampa ir mažiesiems kurorto gyventojams bei svečiams.

Beje, šiemet amerikietiška technika savo išskirtinumu ir galingų variklių gausmu džiugins ne tik Palangos, bet ir Šventosios gyventojus bei svečius. Jau penktadienį, liepos 31 d., nuo 16 iki 18 val. Amerikietiškos technikos paroda šventojiškių dėmesio lauks Jūros gatvėje.

Daugiausiai žiūrovų „American Spirit“ neabejotinai sulauks pagrindinę renginio dieną – šeštadienį, rugpjūčio 1 d. Amerikietiška technika apie 150 automobilių ir tiek pat motociklų vidurdienį bus išrikiuota Žiemos stadione (Vytauto g. 16, Palanga). Čia vyks įvairios atrakcijos, bus renkami geriausi automobiliai ir motociklai.

Išskirtinio dėmesio vertos technikos sąskrydyje nestigs – žiūrovai galės pasigrožėti 1928 m. gamybos „Ford Model A“ restauruoti į „Hot Rod“. Šių automobilių pirmtakais laikomi 1920–1930 metais pradėti modifikuoti automobiliai. Šio stiliaus automobiliai buvo populiariausi tarp šešto–septinto dešimtmečių amerikiečių subkultūros, vadinamos „greasers“, narių. Ne vienus metus daug dėmesio susilaukia ir 1933 m. laidos „Plymouth Speciale“, išskirtinio dizaino 1951 m. gamybos „Studebaker Champion“. Sudominti turėtų ir Lowrider automobiliai, skirti šliaužti bei šokinėti: 1984 m. gamybos „Chevrolet Monte Carlo“ pradėjęs savo pasirodymą sukviečia smalsuolių būrį. Šiais metais motociklų mėgėjai galės pasimėgauti daugiau kaip 150 Harley Davidson motociklų būriu. H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania klubas savo motociklų gausmu daugeliui „kaitina“ kraują.

Akį džiugins ne tik klasikiniai automobiliai, bet ir nauji, galingi, šiuolaikiški.

Atėjusieji pasigrožėti amerikietiška technika kviečiami stebėti „Mechanikų varžybas“, konkursą „Aš ir mano automobilis“ bei kitas pramogas. Sąskrydžio metu bus renkami geriausi, įdomiausi, išskirtiniausi automobiliai. Daugiau kaip 30 skirtingų nominacijų laukia renginio dalyvių.

Renginio metu nebus pamiršti ir mažieji – jų lauks pripučiama pilis bei įvairūs skanėstai.

Sąskrydžio organizatoriai pabrėžia, jog reginio zona yra draugiška augintiniams.

Žiūrovų labiausiai laukiama renginio dalis neabejotinai yra didysis dalyvių paradas Palangos gatvėmis. Amerikietiška technika į Palangos gatves išriedės 16.30 val. – Didžiojo kruizo metu automobiliai ir motociklai ratą suks šiuo maršrutu: Vytauto g., S. Dariaus ir S. Girėno g., Plytų g., Ganyklų g., Druskininkų g., Vytauto g., J. Basanavičiaus g., Birutės al., Kęstučio g. – Vytauto g.  ir grįš  į Žiemos stadioną, esantį Vytauto gatvėje.

2020 birželio 29 d. – Liepos 27d. Online registracija

2020 liepos 31d. (penktadienis)

12:00-20:00  val. renginio dalyvių registracija Palangos miesto žiemos stadione (adresas: Vytauto g.16, Palanga)

12:00  oficialus renginio atidarymas

12:30-18:00 „Poker run“ orientacinis važiavimas Palanga – Ventės ragas.

16:00-18:00 Paroda Jūros g., Šventojoje.

19:00 Paskutinės dviejų variklių „dainos“

18:30-24:00 Vakarinė dalis dalyviams „Country vakaras“, vaišės.

2020 rugpjūčio 1d. (šeštadienis)

10:00-12:00  renginio dalyvių registracija

12:30  Mechanikų varžybos.

12:00 –16:00  Paroda, „Best Of Show“ rinkimai, Sonax Sexy Car Wash, rungtys, konkursai dalyviams

14:00  Konkursas „Aš ir mano automobilis“

16:30 Didysis paradas Palangos miesto gatvėmis

18:30–24:00  Vakarinė dalis dalyviams. Koncertas. Vaišės dalyviams. Apdovanojimai, loterija, aukcionas.

2020 rugpjūčio 2 d. (sekmadienis)

12:00  renginio teritorijos uždarymas

(Organizatoriai pasilieka teisę keisti programą)

American Spirit sąskrydis American Spirit American Spirit 2020 programa
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,983