Lyderiai ir toliau įrodinėja savo pranašumą

Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr.
Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr.

Žiūrovams, 25 laipsnių C karštį pajūryje išmainiusiems į nemažiau karštas „Aurum 1006 km lenktynes“, pirmosios trys jų valandos prabėgo nepastebimai. 

Kvalifikacijos laimėtojas Ralf Aron („Circle K milesPLUS Racing Team“) jau nuo pirmųjų ratų pasišovė išlaikyti lyderio tempą ir tai jam sekėsi. 

Antri važiavo tokią pat poziciją atrankoje laimėję „Porsche Club by LG OLED“ ekipos atstovas Mantas Janavičius, o jam į nugarą alsavo „Vytautas gazuotas“ „Porche GT3 Cup“ pilotavęs Ramūnas Čapkauskas.

Būtent toks lyderių trejetukas išliko ir prabėgus pirmajai lenktynių valandai. 

Šokią tokią sumaištį lyderių rikiuotėje įnešė prabėgus nuo starto 1 val. 10 min. prasidėję privalomi vairuotojų keitimai. 

Priminsime, jog šiemet lenktynių organizatoriai sugrąžino 70 min. trukmės vieno lenktynininko važiavimo trasoje laiko limitą, reglamentuodami ne mažesnį kaip 50 min. sportininko poilsio režimą.

Prabėgus nuo starto lygiai 3 val., lenktynių lyderės „Circle K milesPLUS Racing Team“ komandos „Porsche GT3 CupGen2“ pilotavęs Jonas Gelžinis užfiksavo 129 nuvažiuotus ratus.

Penkiais ratais nuo lyderių atsilikęs „Vytautas gazuotas“ ekipos sportininkas Mindaugas Platūkis su „Porsche GT3 Cup“ dėjo visas pastangas sumažinti šį deficitą.  

„Porsche Club by LG OLED“ ekipos „Porsche Cayman GT4 Clubsport“ automobilį vairavęs Marius Bartkus po 3 val. fiksavo, kaip ir „Vytauto gazuoto“ komanda, 124 nuvažiuotus ratus. 

Visas absoliučių lyderių trejetukas tokias pat pozicijas užima ir GT Open klasėje.

Į ketvirtą vietą šoktelėjo „Noker Racing Team“ komandos sportininkas Egidijus Valeiša, pilotuojantis „Volkswagen Golf GTI TCR“ automobilį ir pretenduojantis kaip minimum į pirmą vieta TCR automobilių klasėje. 

Jo ekipa per 3 val. nuvažiavo 123 ratus iš 373 privalomų.   

Lyderiai ir toliau įrodinėja savo pranašumą, nuotrauka-1, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. Lyderiai ir toliau įrodinėja savo pranašumą, nuotrauka-2, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. Lyderiai ir toliau įrodinėja savo pranašumą, nuotrauka-3, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. Lyderiai ir toliau įrodinėja savo pranašumą, nuotrauka-4, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. Lyderiai ir toliau įrodinėja savo pranašumą, nuotrauka-5, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. Lyderiai ir toliau įrodinėja savo pranašumą, nuotrauka-6, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. Lyderiai ir toliau įrodinėja savo pranašumą, nuotrauka-7, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. Lyderiai ir toliau įrodinėja savo pranašumą, nuotrauka-8, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. Lyderiai ir toliau įrodinėja savo pranašumą, nuotrauka-9, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. Lyderiai ir toliau įrodinėja savo pranašumą, nuotrauka-10, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. Lyderiai ir toliau įrodinėja savo pranašumą, nuotrauka-11, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. Lyderiai ir toliau įrodinėja savo pranašumą, nuotrauka-12, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. Lyderiai ir toliau įrodinėja savo pranašumą, nuotrauka-13, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. Lyderiai ir toliau įrodinėja savo pranašumą, nuotrauka-14, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr.
Aurum 1006 km lenktynės Palanga
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 1,042