21-ąsias „Aurum 1006 km lenktynes“ nušviečia 121 žurnalistas

Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr.
Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr.

Trečiąjį dešimtmetį pradėjusias „Aurum 1006 km lenktynes“ šiemet nušviečia 121 Lietuvos ir užsienio šalių žurnalistas. 

Didžiausio dėmesio buvo sulaukusios jubiliejinės, pernai vykusios 20-osios lenktynės, sudominusios iki šiol rekordinį 135 spaudos, radijo ir televizijos, informacinių agentūrų, naujienų portalų žurnalistų būrį.

„Rekordų nesivaikome, tačiau kolegų dėmesys mums visada buvo ir yra malonus, - sako tarptautinių lenktynių spaudos centro vadovas Juozas Mažeikis, kuriam šios pareigos patikimos jau 18 kartą paeiliui. – Tad norėčiau padėkoti kolegoms, skiriantiems didžiausioms Baltijos šalyse „Aurum 1006 km lenktynėms“ ir jose vietą radusiems renginiams tiek daug dėmesio. Žiniasklaidos atstovų dėka renginį žino ir pamėgo daugelis žmonių, negalinčių atvykti į Palangą“.    

Gausiausią, bemaž 50 žmonių (operatorių, režisierių, žurnalistų ir kt.) komandą, valdančią daugiau nei 20 televizijos kamerų, iš kurių penkios tiesiogiai perduoda vaizdus iš penkių skirtingų automobilių trasoje, delegavo varžybas nušviečianti TV3, pagrindines transliacijas rengianti TV6 ir TV3.lt kanalais.

Šešis žurnalistus į lenktynes atsiuntė „Lietuvos rytas“, penkis – 15min.lt, keturis – žurnalas „Žmonės“, po du – „Kauno diena“, „Pover HitRadio“ ir kt.

Spaudos centre akredituoti ir penki žurnalistai iš kaimyninės Latvijos (4 iš autonews.lv ir 1 iš driftmedia.eu).

Iš toliausiai atvykęs svečias – ispanas, automobilių ir motociklų sportui skirto populiaraus portalo VueltaRapita GT žurnalistas Diego Carabana Menendez.

Beje, svečias iš Ispanijos „Aurum 1006 km lenktynėse“ dirba antrus metus paeiliui.

„Pernai mane itin sudomino unikali renginio lokacijos vieta ir faktoriai, lėmę tokį jūsų šalyje rengiamų lenktynių populiarumą. Todėl šiemet nutariau su jomis dar nuodugniau susipažinti‘, - sakė kolega iš Ispanijos. 

21-ąsias „Aurum 1006 km lenktynes“ nušviečia 121 žurnalistas, nuotrauka-1, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. 21-ąsias „Aurum 1006 km lenktynes“ nušviečia 121 žurnalistas, nuotrauka-2, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. 21-ąsias „Aurum 1006 km lenktynes“ nušviečia 121 žurnalistas, nuotrauka-3, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. 21-ąsias „Aurum 1006 km lenktynes“ nušviečia 121 žurnalistas, nuotrauka-4, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr. 21-ąsias „Aurum 1006 km lenktynes“ nušviečia 121 žurnalistas, nuotrauka-5, Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotr.
Aurum 1006 km lenktynės Palanga žurnalistai Žiniasklaida
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 1,042