Ralis, kuriame niekas nepralaimėjo

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Penktadienio vakarą finišavo 108 km moterų iššūkio ralis su „Sonax“, kurį daugelis jo dalyvių, o ir žiūrovų, vadina tiesiog moterų iššūkiu.

Trečią kartą paeiliui „Aurum 1006 km lenktynių“ festivalio renginių programą papildžiusios dailiosios lyties atstovės ryte su šypsenomis veide ir puikia nuotaika pradėjo joms tekusį iššūkį. Taip pat pakiliai nusiteikusios jos ir finišavo didžiųjų lenktynių trasoje. 

Regis, nebūta nei jokių sunkumų, juolab iššūkių, nei dienos nuovargio, nei jaudulio ieškant paslėptų kontrolės punktų ir kitokių nelengvų užduočių, vertusių pasukti galvą sprendžiant tekusius išbandymus.

Nuovargį su kaupu atpirko organizatorių parinktas kaip reta vaizdingas maršrutas, Kuršių marių ir Ventės rago, Drevernos mažųjų laivų uosto ir kitų pamario apylinkių grožis. 

Neveltui šis renginys dar vadinamas raliu, kuriame nebūna pralaimėjusių. O „Women's garage“ damos dar prieš startą jį įvardijo kaip smagiausią metų iššūkį, po kurio emocijų lieka tiek daug, kad ekipažas apie jį kalba ir prisimindamos juokiasi visus metus.

Tačiau kaip ir bet kokiose varžytuvėse, kuriose jei ir nebūna pralaimėjusių, tai nugalėtojai – tikrai.

Varžybų kolegės ir susirinkę 108 km moterų iššūkio su „Sonax“ apdovanojimų ceremonijoje itin šiltai sutiko nugalėtojas – net 48 komandas aplenkusią vilniečių ekipą „Visai normalios“, su „Škoda Kodiag“ pirmąją vietą išplėšusį Dovilės Gribulienės ir Ramintos Grigaitytės ekipažą. 

Nugalėtojoms atiteko 150 eurų „Sonax“ dovanų ir „Virtual racing“ 200 eurų vertės kuponai, Palangos baseino metinis abonementas ir kitos vertingos rėmėjų dovanos.

Antroji vieta pripažinta irgi sostinės atstovėms - „Women's garage 2“ Silvijos Panavaitės, Simonos Brazauskaitės, Ingridos Vosyliūtės ir Aušrinės Vilkauskaitės komandai, vairavusiai „Audi A3“ ir aplenkusiai uostamiesčio atstoves – „Zumba ralistes“ su „Audi A6 Avant“ Ievą Skovronskienę, Moniką Šilinskę, Sigitą Laurinaitienę ir Birutę Brasienę. 

Į prizininkių septynetuką dar pateko Kauno moterų komanda „Be stabdžių“, mišri sostinės ir Druskininkų atstovių ekipa „Siuvinėjimo kryželiu klubas“ ir dar dvi vilniečių „Gazuotos“ ir „TV pagalbos“ komandos. 

Nugalėtojas ir prizininkes sveikino ir apdovanojo „Aurum 1006 km lenktynių“ pagrindinis organizatorius Darius Jonušis ir 108 km moterų iššūkio su „Sonax“ koordinatorė Jolanta Iselionienė.

Ralis, kuriame niekas nepralaimėjo, nuotrauka-1, Organizatorių nuotr. Ralis, kuriame niekas nepralaimėjo, nuotrauka-2, Organizatorių nuotr. Ralis, kuriame niekas nepralaimėjo, nuotrauka-3, Organizatorių nuotr. Ralis, kuriame niekas nepralaimėjo, nuotrauka-4, Organizatorių nuotr. Ralis, kuriame niekas nepralaimėjo, nuotrauka-5, Organizatorių nuotr. Ralis, kuriame niekas nepralaimėjo, nuotrauka-6, Organizatorių nuotr. Ralis, kuriame niekas nepralaimėjo, nuotrauka-7, Organizatorių nuotr. Ralis, kuriame niekas nepralaimėjo, nuotrauka-8, Organizatorių nuotr. Ralis, kuriame niekas nepralaimėjo, nuotrauka-9, Organizatorių nuotr. Ralis, kuriame niekas nepralaimėjo, nuotrauka-10, Organizatorių nuotr. Ralis, kuriame niekas nepralaimėjo, nuotrauka-11, Organizatorių nuotr. Ralis, kuriame niekas nepralaimėjo, nuotrauka-12, Organizatorių nuotr. Ralis, kuriame niekas nepralaimėjo, nuotrauka-13, Organizatorių nuotr. Ralis, kuriame niekas nepralaimėjo, nuotrauka-14, Organizatorių nuotr. Ralis, kuriame niekas nepralaimėjo, nuotrauka-15, Organizatorių nuotr.
Aurum 1006 km lenktynės Palanga 108 km moterų iššūkio ralis su „Sonax“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 1,042