Net 100 mados ir grožio kūrėjų šį šeštadienį susirinks Palangos sporto arenoje

Net 100 mados ir grožio kūrėjų šį šeštadienį susirinks Palangos sporto arenoje

Mados ir grožio mugių ciklas „Design for life“ šį šeštadienį į Palangos sporto areną sukvies net 100 išskirtinių mados ir grožio prekių ženklų. Čia šeštadienį lankytojai galės ne tik pamatyti ir įsigyti naujausias kolekcijas bei vasaros „must have“, bet ir pasimėgauti nemokamomis pramogomis visai šeimai.

Į Palangos sporto areną šeštadienį atvyks originalių, savo tapybos darbais puoštų rankinių bei kuprinių kūrėja Garbanota. Kaip ji pati sako, „Garbanota tai aš. Mėgstu piešti ir kurti. Savo tapybos darbus perkeliu ant rankų darbo kuprinių, rankinių, krepšelių. Piešiu moteris, nes jos nuostabios!“.

Net 100 mados ir grožio kūrėjų šį šeštadienį susirinks Palangos sporto arenoje, nuotrauka-1, Garbanota
Garbanota

Mugėje sutiksite ir daugelio pamiltą, sėkmės apyrankes kuriantį Hapė. Sėkmės apyrankės – tai maži talismanai su didele natūralių akmenėlių galia.  

Net 100 mados ir grožio kūrėjų šį šeštadienį susirinks Palangos sporto arenoje, nuotrauka-2, Hapė
Hapė

Taip pat mugėje jūsų lauks ir puikiai Lietuvoje jau pažįstamas, išskirtines, kokybiškas bei patogias kuprines kuriantis prekės ženklas Mocca – Handmade with Love.

Net 100 mados ir grožio kūrėjų šį šeštadienį susirinks Palangos sporto arenoje, nuotrauka-3, Mocca - Handmade with Love
Mocca - Handmade with Love

Natūralios kosmetikos mylėtojai galės įsigyti ir grožio prekių. Mugėje lankytojų lauks prekės ženklas Vilana Natural Beauty, kuriantis natūralią, iš gamtos kosmetiką veidui, kūnui bei plaukams. Grožio atstovų mugėje galima bus sutikti ne vieną.

Net 100 mados ir grožio kūrėjų šį šeštadienį susirinks Palangos sporto arenoje, nuotrauka-4, Vilana Natural Beauty
Vilana Natural Beauty

Šeštadienio mugėje dalyvaus ir būrys drabužių kūrėjų. Drabužius čia pat galėsite ir pasimatuoti, o patikusius - įsigyti. GG clothing prekės ženklas pateiks originaliais dizainais bei piešiniais išsiskiriančius laisvalaikio drabužius, o elegantiškus ir patogius vasaros derinius atrasite MUR MUR aprangos stende.

Net 100 mados ir grožio kūrėjų šį šeštadienį susirinks Palangos sporto arenoje, nuotrauka-5, GG Clothing
GG Clothing
Net 100 mados ir grožio kūrėjų šį šeštadienį susirinks Palangos sporto arenoje, nuotrauka-6, MUR MUR
MUR MUR

Didelis dėmesys mugėje bus skiriamas ir vaikiškiems drabužiams bei atributams. Vieni iš jų - atlikėjos Anželos Adamovič ir jos šeimos kuriamas prekės ženklas Gfamily. GFamily pasiūlys laisvą judėjimą bei kokybę užtikrinančius drabužėlius vaikams nuo 9 mėnesių iki 7 metų.

Net 100 mados ir grožio kūrėjų šį šeštadienį susirinks Palangos sporto arenoje, nuotrauka-7, Gfamily
Gfamily

O taip pat ir AJ Puksis. Tai prekės ženklas, kuris suvienija visą šeimą. Šio prekės ženklo asortimente šių metų TOP tapę Relax džemperiai visai šeimai, subtilios ir stilingos suknelės bei itin švelnios galvos skarelės, kurios tinka ne tik paplūdimiui, bet ir apsaugo bei puošia visomis karštomis vasaros dienomis.

Net 100 mados ir grožio kūrėjų šį šeštadienį susirinks Palangos sporto arenoje, nuotrauka-8, AJ Puksis
AJ Puksis

Šeštadienį Palangos sporto arenoje taip pat sutiksite ir dar daugelį kitų, stiliaus, namų, grožio bei tekstilės kūrėjų. Čia lankytojų lauks net 100 prekių ženklų.

Į renginį verta atvykti su visa šeima, nes ir vaikams čia nuobodu nebus. Kol suaugusieji dairysis stiliaus ir mados naujienų, vaikai bus kviečiami pašėlti specialiai įrengtoje nemokamoje batutų zonoje, atsigaivinti ledais ir pasmaližiauti cukraus vata.

Renginys vyks visą dieną. Lankytojai bus laukiami nuo 12 iki 19 valandos, tad aplankyti visus stendus bei išbandyti pramogas laiko tikrai pakaks.

Net 100 mados ir grožio kūrėjų šį šeštadienį susirinks Palangos sporto arenoje, nuotrauka-9
Design for life Palangos sporto arena mados ir grožio prekių ženklai Garbanota Hapė Mocca – Handmade with Love Vilana Natural Beauty GG clothing MUR MUR Gfamily AJ Puksis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 1,042