Lietuvos krepšinio rinktinė buriasi Palangoje

Nuotr. BasketNews.lt
Nuotr. BasketNews.lt

13 Lietuvos rinktinės krepšininkų ir trenerių štabas su Dariumi Maskoliūnu priešakyje penktadienį pradėjo rinktis Palangoje, „Vanagupės“ viešbutyje, kur prasideda dviejų savaičių mini stovykla.

Krepšininkai pajūryje gerins fizinį pasiruošimą ir tarpusavio supratimą, o stovyklą vainikuos draugiškas turnyras Estijoje liepos 24-25 dienomis, kai mūsiškiai sužais su kaimynais iš Baltijos šalių.

Į pratybas Palangoje atvyksta Mantas Kalnietis, Lukas Lekavičius, Rokas Jokubaitis, Marius Grigonis, Tomas Dimša, Edgaras Ulanovas, Arnas Butkevičius, Tadas Sedekerskis, Eimantas Bendžius, Arnoldas Kulboka, Artūras Gudaitis, Marekas Blaževičius ir Laurynas Birutis.

Koronavirusui kardinaliai pakeitus vasaros krepšinio grafiką, buvo atšaukta Kaune turėjusi vykti olimpinė atranka ir pačios olimpinės žaidynės Tokijuje. Nors artmiausių oficialių rungtynių rinktinei nėra numatyta iki pat lapkričio mėnesio atrankos lango, LKF suorganizavo stovyklą, kuri, tikimasi, padės geriau pasiruošti būsimoms kovoms.

Pirmasis „Vanagupės“ viešbutyje pasirodęs Artūras Gudaitis pastaruoju metu yra siejamas su persikėlimu į Sankt Peterburgo „Zenit“. Vis dėlto aukštaūgis šių gandų nenorėjo komentuoti ir atskleidė, jog artimiausiu metu turėtų paaiškėti tolimesnė jo karjeros stotelė.

„Dar nėra jokio oficialaus pasirašymo, bet manau, kad artimiausiomis dienomis galėsiu daugiau apie tai pakomentuoti“, – tikino Gudaitis.

BasketNews.lt
Lietuvos krepšinio rinktinė Palanga stovykla
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 1,042