Palangoje ima veikti „Rimi“ prekių pristatymas

Palangoje ima veikti „Rimi“ prekių pristatymas

Didelis užimtumas ir laiko trūkumas, nenoras gaišti laiko fizinėse parduotuvėse, būtinybė likti namuose, poreikis ramiai susiplanuoti pirkinius bei apsipirkti saugiai, kaip rodo š.m. birželį vykdyta Lietuvos gyventojų apklausa*, yra pagrindinės priežastys, kodėl perkantys internetu renkasi šį apsipirkimo būdą. Siekdama, kad dar daugiau šalies gyventojų galėtų pasinaudoti šiais pirkimo internetu privalumais bei vykdydama plėtrą, nuo šios savaitės e. parduotuvė „Rimi.lt“ prekių pristatymo į namus paslaugą teikia didesnėse Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų teritorijose, taip pat – Palangoje. 

Apklausa patvirtino: kai trūksta laiko – perka internetu 

„Vienas dažniausių klausimų, kurio sulaukiame iš mūsų esamų ir potencialių e. parduotuvės pirkėjų – kada pradėsime prekes pristatyti į aplink centrinius miesto rajonus esančias teritorijas. Tai rodo, kad ir įsibėgėjus šiltajam sezonui, e. parduotuvių paslaugos išlieka aktualios – pirkėjai taip pat taupo laiką ir renkasi jį leisti kitaip, nei vaikštant po parduotuves. Apklausa taip pat patvirtino, kad apsipirkimą internete jie renkasi ir dėl asortimento įvairovės, patrauklesnių pasiūlymų, kurių ne visada gali rasti šalia namų veikiančiose prekybos vietose“, – sako „Rimi Lietuva“ e. komercijos formato direktorius Vaidas Lukoševičius.

Palangoje ima veikti „Rimi“ prekių pristatymas  , nuotrauka-1

42 proc. birželį atliktos apklausos dalyvių nurodė internetu perkantys tuomet, kai dėl didelio užimtumo trūksta laiko, 37 proc. – nes gaila gaišti laiką renkantis prekes fizinėse parduotuvėse, 34 proc. – kai neturi galimybės išeiti iš namų, 33 proc. – nes nori ramiai susiplanuoti pirkinius ir skirti laiko prekių pasirinkimui. 32 proc. apklausos dalyvių teigė, kad renkasi pirkti internetu, nes nori apsipirkti saugiai, nevaikštant po fizines parduotuves. Kas ketvirtas, 26 proc., patvirtino, jog renkasi pirkti internetu, kai perka didesnį prekių kiekį, kas penktas, 20 proc. – kai neturi galimybės naudotis nuosavu transportu. 

Prekes pristatys ir Palangos mieste 

Nepriklausomai nuo priežasčių, nuo šiandien apsipirkti „Rimi.lt“ ir gauti prekes tiesiai į namus ar kitu nurodytu adresu galės ne tik Vilniaus miesto, bet ir jo šiaurinių teritorijų – Avižienių, Klevinės, Bendorėlių, Riešės, Didžiųjų Gulbinų gyventojai. Kaune prekių pristatymo į namus teritoriją „Rimi.lt“ išplėtė įtraukiant pietines miesto dalis – Aleksotą, Rokus ir šalia esančias teritorijas. Klaipėdoje „Rimi.lt“ pristatymo į namus teritorija išplėsta miesto šiaurinėje ir dalyje Klaipėdos rajono, apimant Luizę, Klipščius, Tauralaukį, Melragę, Girulius ir Karklę. Užsisakyti pristatymo į namus paslaugą ir gauti internetu įsigytas prekes nurodytu adresu nuo šio antradienio taip pat gali pirkėjai Palangoje. 

Palangoje ima veikti „Rimi“ prekių pristatymas  , nuotrauka-2

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose e. parduotuvės „Rimi.lt“ pirkėjai, suformavę minimalų – 10 eur. pirkinių krepšelį, gali rinktis ne tik prekių pristatymą į namus, bet ir, nelaukiant kurjerio, atsiimti jas patogiu laiku prekybos tinklo parduotuvėse ar šalia jų įrengtuose prekių atsiėmimo punktuose. Vilniuje jie atidaryti prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“, „Rimi“ prekybos centre Kedrų gatvėje bei prekybos slėnyje „Nordika“, Kaune – prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ bei pirkinių centre „Savas“, Klaipėdoje – prekybos centruose „Taikos 64“ ir „Molas“, Šiauliuose – prekybos centre „Saulės miestas“ ir Šiaulių Dainų rajone esančiame prekybos centre „Rimi“. Vilniuje e. parduotuvės pirkėjai taip pat gali įsigytas prekes atsiimti neišlipant iš automobilio „Rimi Drive“ atsiėmimo punkte, veikiančiame šalia Šiaurės miestelio „Rimi“. 

rimi rimi.lt Prekių pristatymas Palanga
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,983