Ruslanas Kirilkinas Šventojoje dėl augintinio išprašytas iš autobuso: „Išlipau drebančiomis rankomis“

Ruslanas Kirilkinas Šventojoje dėl augintinio išprašytas iš autobuso: „Išlipau drebančiomis rankomis“

Atlikėjo Ruslano Kirilkino atostogas sudrumstė nemalonumai. Netradicinės orientacijos neslepiantis vyras socialiniame tinkle „Facebook“ su sekėjais pasidalijo nemaloniu susidūrimu su autobuso vairuotoju.

„Kaip manote, kuo gali pasibaigti Jūsų nuostabi diena Šventojoje? Jau kelintą vasaros sezoną iš eilės, aš apsistoju Šventojoje, Būtingės sodų bendrijoje kartu su savo augintiniu Guru. Ši vieta yra nuostabi savo gamta, miškais ir išskirtine ramybe.

Pats Šventosios miestelio centras yra už maždaug 4,5 km kelio nuo mano gyvenamosios vietos, tai yra, apytiksliai, valanda laiko einant pėsčiomis.

Būnant ir apsistojant čia, aš gan dažnai nueinu iki pat Šventosios pėsčiomis kartu su savo augintiniu, o grįžtame paskutiniu kompanijos Vlasava autobusu, kuris išvyksta 18:00 val. vakaro (maršrutas Palanga - Šventoji - Būtingės terminalas).

Šiandien buvo nuostabi ir saulėta diena, vidurdienį pajudėjome pėsčiomis link Šventosios kartu su Guru, ketindami prasivaikščiuoti ir pasidžiaugti gražiu oru, tuo pačiu nusipirkti reikiamų maisto produktų, kadangi artimiausia nuo mano namelio parduotuvė yra tik Šventojoje.

Tad po mūsų 10 km pasivaikščiuojimo kartu pėsčiomis, apsipirkome prekybos centre ir nulėkėme link autobuso stotelės, pasitikti savo paskutiniojo autobuso į namus. Atvykus autobusui, aš, kaip visada, prieš įlipant į vidų, paėmiau savo 2 kg sveriantį bei ramų augintinį ant rankų.

Vos tik spėjus pasisveikinti su gerbiamu vairuotoju, jis pasitiko mus ypač piktu žvilgsniu, lyg būtume jo baisiausi priešai. Nedelsiant buvome grubiai ir gan agresyviai išprašyti iš autobuso, nes vairuotojas nesutiko vežti mūsų į Būtingės terminalą.

Aš ramiu tonu paaiškinau vairuotojui, kad neturiu kaip grįžti ir esu su sunkia bei pilna kuprine ant pečių. Taip pat paklausiau, kuo jis skiriasi nuo jo kolegų, kurie vėžiodavo mus su Guru keletą vasaros sezonų iš eilės? Tačiau gerbiamas vairuotojas buvo kategoriškas ir su malonumu dėstė savo ir ne savo taisykles, lyg mėgaudamasis savo valdžia.

Piktas, agresyvus ir mano akimis žiūrint, nelaimingas vairuotojas paaiškino, kad tokius gyvulius kaip Guru reikia narvuose vežiotis, nes šiandien, neva, aš šunį vežtis noriu, o jau rytoj kokį arklį užsimanysiu įgrūsti į jo autobusą...

Išeidamas drebančiomis rankomis iš autobuso, aš net nesugebėjau tinkamai jį nufilmuoti, bet patyręs tokį nemalonų incidentą, rodos, net pats telefonas manęs nebeklausė.

Vairuotojas, matydamas, kad bandau kažką filmuoti, išlipo iš savo kabinos į lauką, lyg mane nuvydamas ir šaukdamas visa gerkle - «Artiste tu!!! Aš tuoj tau pafilmuosiu !!!»

Tiesa sakant, aš išsigandau ir sparčiais žingsniais nuėjau tolyn. Kiek vėliau suvokiau, kad telefono kamera nieko neužfiksavo. Tad suėmiau save į rankas ir vėl grįžau nufilmuoti „dydvyrį“, kuris išvažiuodamas iš stotelės, lyg gąsdindamas, o gal visai rimtai, norėjo pervažiuoti per mano augintinį ir mano kojas...

Dar ilgai stovėdamas mąsčiau, kuo galėjo viskas pasibaigti. Gal, visgi, tokiems kaip šis, nestabilios psichikos, bendravimo sutrikimų turintiems ir etiketo nesilaikantiems vairuotojams jau būtų pats laikas palikti tokias darbo vietas???

Gerbiamas UAB „Vlasava“ vadove Sauliau Čepkauskai, aš to nerašyčiau, jei žmogiškumo neturėčiau nei lašo... Man, pasirodo, rūpi visi Jūsų klientai, kartu su jų gyvūnais, ar be jų. Tačiau ar mes rūpime Jums ?

P.S. Namo teko grįžti gana nepigiai, pasitelkiant vietinės taksi paslaugas. Kiek vėliau, perskaitęs žmonių komentarus Jūsų pačių svetainėje www.vlasava.lt apie nuostabius vairuotojus ir įvairiausias istorijas, aš supratau, kad mano istorija tėra tik dar vienas Jūsų įmonės veiklai būdingas atsitikimas...

Linkiu Jums sveikų pokyčių ir profesionalaus santykio bei žmogiško bendravimo su Jūsų klientais“, – nemalonia istorija su sekėjais feisbuke dalijosi R. Kirilkinas.

Ruslanas Kirilkinas Vlasava Šventoji
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,862