Rugpjūčio 8-9 d. Šventojoje įvyks nemokamas sveikatingumo ir meno festivalis „1000 saulių“

Rugpjūčio 8-9 d. Šventojoje įvyks nemokamas sveikatingumo ir meno festivalis „1000 saulių“

Praėjus iššūkių laikotarpiui norisi atrasti naujų jėgų, aktyviai ir pozityviai praleisti vasaros dienas. Tai tinkamas metas sustiprinti save ir savo šeimą, pasiruošiant ateities netikėtumams. Kopomis ir beržais apsuptoje pajūrio pievoje vykstantis jau penktasis sveikatingumo ir meno festivalis  „1000 saulių“ tai ypatinga erdvė atrasti kūrybines, sporto, sąmoningo atsipalaidavimo veiklas. Festivalio metu veikia vaikų pramogų erdvė, galima paragauti sveikų skanėstų, išbandyti jogos, judesio praktikas, įvairias mankštas, apsilankyti turiningose paskaitose ir išsimaudyti visai šalia ošiančioje jūroje. 

Šią vasarą, sveikatingumo festivalis rengiamas jau penktą kartą, net dvi dienas - rugpjūčio 8 - 9 d., Šventojoje, prie lankytinos vietos - „Žemaičių Alkos“. Šiais metais festivalio organizatoriai su šūkiu - „Atvira širdimi“ tikisi atliepti po epidemines nuotaikas ir suteikti erdvę naujiems atradimams, galimybei nusiteikti viltingai, įgyti energijos ir sustiprinti sveikatą. 

Festivalis po atviru dangumi kasmet sutraukia apie tūkstantį bendraminčių, kurie siekia susipažinti su įvairiomis savijautą gerinančiomis praktikomis bei meninėmis veiklomis. Šių metų festivalyje platus veiklų pasirinkimo spektras nuo judesio, garsų terapijos, kakavos ceremonijos, šokių prie laužo iki paskaitų apie kūrybiškumą ir rytų filosofiją. Kaip ir kasmet 12 val. tradiciškai visi festivalio dalyviai kviečiami pasveikinti vasaros saulę. 

Šventė startavusi kaip jaunimo iniciatyva, sulaukia vis didesnio susidomėjimo bei tapo platforma pasidalinti savo talentu, žiniomis ir idėjomis pajūrio bei visos Lietuvos aktyviems sveikatingumo žinių skleidėjams. Festivalį „1000 saulių“ remia Palangos miesto savivaldybė, pagrindinis festivalio partneris -  Palangos kultūros ir jaunimo centras, partneriai - Palangos visuomenės sveikatos biuras, SC „Energetikas“. Visą informaciją apie projektą galima sužinoti socialiniame tinkle facebook.com, „1000 saulių“ puslapyje.

Šventoji nemokamas sveikatingumo ir meno festivalis „1000 saulių“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,859